#2015-12-22 05:05:40 

Rico

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 27

Witam wszystkich fachowców. Mam takie pytanie, firma której zleciłem budowę domu, w tym tygodniu oddaje chatę w stanie surowym. Szukam kogoś fajnego, sprawdzonego kto jest w stanie zrobić mi schody na piętro i wykończyć taras. Płytki itp. sam zrobię ale chodzi mi o barierki. Ktoś ma jakieś pomysły?
#2015-12-22 05:52:25 

Husar

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Ostatnio dostałem na maila gdzieś reklamę firmy, która zajmuje się robieniem balustrad w Poznaniu. Jak odkopię tą wiadomość to napiszę do ciebie na pm. Może akurat będzie to oferta dla ciebie.
#2015-12-22 07:56:10 

Bastion

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Radom

Wiek: 22

Jeżeli interesują cię dobrze zrobione metalowe schody to mogę ci polecić firmę fabryka schodów. Znajomy ostatnio się budował i naprawdę byłem pod dużym wrażeniem jak zrobili mu te schody. Bardzo estetycznie to wszystko wygląda i w dodatku wybrał taki materiał, który idealnie komponuje mu się.
#2015-12-22 10:11:49 

Husar

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

No i jak zawsze spóźniony. Nie znalazłem wiadomości o której mówiłem. Wydaje mi się, że musiałem usuwać maile jak czyściłem komputer. Szukałem w internecie trochę na temat firmy zajmującej się montażem schodów w Poznaniu i znalazłem kilka ciekawych propozycji. Podesłałem wszystko na prywatnej.
#2015-12-22 11:34:59 

Rico

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 27

Dzięki wielkie wgl za tyle odpowiedzi, ostatnio podobny temat założyłem na innym forum i odpowiedź miałem jedną, w dodatku w stylu poszukaj w google. Widzę, że szczególnie jedna firma ma tutaj mocną opinię. Jak na tak duże miasto powinna być lawina ofert, ale wolę w sumie jedno a sprawdzone niż wpisy znalezione w internecie.
#2015-12-22 11:48:50 

Bastion

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Radom

Wiek: 22

Jeżeli coś wyjdzie z tej współpracy, napisz swoją opinię, chętnie każdy dowie się jak tam sobie radzą niektórzy przedsiębiorcy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015