#2015-12-01 06:52:17 

OnaNaForum

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Elbląg

Wiek: 25

Siemacie! Nie nazywam się Janusz Weiss, ale z takim „bardzo nietypowym pytaniem” :) wpadłam: czy ktoś mi może pomóc rozszyfrować co się dokładnie się mieście w zakresie osprzętu elektroinstalacyjnego? Interesują mnie kontakty, a ściślej ramki, ale sama nie wiem, czy one również mieszczą się w tej kategorii? Rozjaśnijcie mi temat, plis!
#2015-12-01 08:49:16 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Szanowna koleżanko, osprzęt elektroinstalacyjny, to łączniki i gniazda oraz ramki, o których wspominasz :) czyli byłaś bardzo blisko :) coś konkretniej cię w tym temacie interesuje, czy tylko tak pytasz?
#2015-12-01 09:56:23 

OnaNaForum

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Elbląg

Wiek: 25

Wyglada na to, ze właśnie tego szukam, o czym piszesz. Przyszedł czas na remont w moim mieszkaniu i właśnie spinam budżet i listę zakupową. Są na niej m.in. kontakty. Interesowałyby mnie proste ramki, najlepiej białe albo kremowe, w które zamontuje się włączniki w podobnym kolorze. Ściany będą m.in. w meksykańskiej czerwieni, więc idealnie dopasuje taki osprzęt.
#2015-12-01 12:50:21 

Pink

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Działdowo

Wiek: 20

to w takim razie rzuć sobie w google: berker k1. Myślę, ze to będzie to, czego właśnie szukasz. Mnie osobiście zachwyciły te propozycje. Przywiązuję wagę do szczegółów, więc kontakty musiały pasować do reszty stylistyki mieszkania.
#2015-12-01 14:03:25 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Jeśli chcesz jeszcze czegoś alternatywnie poszukać, to sprawdź sobie ofertę takiej firmy: ospel as lub zamiennie: gira f100. Wyszukasz sobie tam różnego rodzaju włączniki i wyłączniki np. do rolet, czy tradycyjnie do światła.
#2015-12-01 16:04:48 

OnaNaForum

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Elbląg

Wiek: 25

O rzeczywiście – rolety! Zapomniałbym na śmierć o nich. Tym bardziej dzięki za przypomnienie :) Zaraz sobie posprawdzam te wszystkie propozycje i działam, bo czasu już mi zostało bardzo niewiele. Trzymajcie się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015