#2020-10-13 05:34:05 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Cześć! Salon to chyba najważniejszy pokój w domu, nie uważacie? Chociaż o wiele więcej czasu spędzamy w sypialni lub biurze, to jednak salon musi być taki hm, reprezentacyjny. Zastanawiam się, jak go urzadzić podczas wielkiego przemeblowania. Cały dom mam w tkaim raczej tradycyjnym, klasycznym stylu, drewno i tak dalej. Ale zawsze można to zmienić. W zasadzie to chyba nawet potrzebuję takiej zmiany.
#2020-10-13 06:42:30 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

W moim salonie przeważają dwa kolory: biały i czarny. Uważam, że to ponadczasowe połączenie. Cały wystrój wygląda bardzo nowocześnie i nigdy mi się nie znudzi.
#2020-10-13 09:34:10 

Draka

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Kraków

Wiek: 32

Zadbaj o dobre oświetlenie: . Sama zauważyłaś, że w salonie spędzamy bardzo dużo czasu, tam też zapraszamy gości, oglądamy telewizję i tak dalej, dlatego instalując optymalne oświetlenie dbamy i o zdrowie, i o samopoczucie. A także o portfel, jeśli wiemy gdzie kupować ;). Ja stawiam na sklep internetowy, którego link powyżej.
#2020-10-13 12:26:10 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Lampy ścienne to w sumie niezły pomysł, przynajmniej nie zajmują dużo miejsca i wówczas będę miała możliwość wstawić do pokoju rowerek treningowy. Będę sobie jeździć oglądając ulubiony serial. Widziałam takie sceny w filmach haha, i zawsze sama chciałam trenować w tkaich okolicznościach, kalorie wtedy jakoś same się palą bo Ty jesteś skupiona na oglądaniu.
#2020-10-13 15:17:42 

Draka

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Kraków

Wiek: 32

Wiesz, jak komuś nie pasuje oświetlenie ścienne to w każdej chwili może nabyć lampy stojące! :D.. W tym przypadku też stawiam na LED, uważam że to takie postępowe lampy. Minimum wyglądu, maksimum efektu. Przypomnij sobie, jask wyglądały kiedyś komputery, telefony, a jak teraz. Oświetlenie też się kurczy :D.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015