#2019-09-13 05:19:58 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Cześć, mam takie pytanie, gdzie się ogłaszają salony i dealerzy samochodowi? No bo zamierzam zmienic moje wysłużone auto na nowszy model i jeszcze nie jestem zdecydowana co to ma być. Może wy mi cos podpowiecie?
#2019-09-13 08:06:02 

Bastion

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Radom

Wiek: 22

Najpierw to ty musisz sobie odpowiedziec, czego chcesz. Jakie ewentualne marki czy modele są w kręgu twoich zainteresowań, czy ma to być auto dla więkzej rodziny czy dla singla i takie tam.
#2019-09-13 11:01:47 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Kiedy sama doładnie nie wiem. Teraz jeżdźę starym matizem, który pójdzie na złom. Alem teraz marzy mi się autko z wyższej półki. No wiecie ostatnio awansowałam i muszę stosownie wyglądać i jeździc porządnym autem. Dodam, że jestem z Wielkopolski.
#2019-09-13 11:32:31 

Kolo

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Ustka

Wiek: 23

Najlepszy będzie Mercedes. Sa rózne klasy aut tej marki więc na pewno coś dobierzesz. Odwiedź salon Mercedes Benz w Poznaniu i popytaj o szczegóły oferty. Najpierw jednak zaznajom się ze stroną https://dealerzyaut.pl/salon-mercedes/poznan. Dowiesz się ze są tam auta miejskie klasy A i B. A moze wolisz limuzynę klasy S? Jest też sportowy Mercedes AMG. To auto o najwyższych osiągach i nieograniczonych możliwościach jest spełnieniem marzeń niejednego faceta.
#2019-09-13 13:24:57 

Teser

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Olkusz

Wiek: 21

A jak jestem z Małopolski to gdzie najlepiej mam się udac, żeby obejrzeć Mercedesa?
#2019-09-13 15:27:14 

Kolo

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Ustka

Wiek: 23

To proste, wszystkie namiary znajdziesz na firmowej stronie Mercedesa.Dowiesz sie nej, że Dealer Mercedes Kraków obsługuje i zaprasza do swoich salonów na terenie Mołopolski. Jest ich sporo Wybierzesz taki, do którego będziesz miał najlepszy dojazd. Na pewno będziesz zadowolony z wyboru auta. Mercedesy są autami niemieckimi świetnie wykończonymi, są trwałe i bezpieczne, a ponadto najmniej awaryjne.
#2019-09-13 16:42:11 

DarkAngel

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Ełk

Wiek: 28

No dobra, ale może ktos powie cos doładniej o dealerach i salonach aut Mercedes Benz?
#2019-09-13 18:23:09 

Teser

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Olkusz

Wiek: 21

To może ja doprecyzuję bo widzę ze zainteresowanie Mercedesami jest większe. Wszyscy, których interesują autoryzowane salony i dealerzy samochodowi powinni odwiedzić stronę https://dealerzyaut.pl/, witryna daje mozliwość wyszukania autoryzowanego oficjalnego punktu sprzedaży na obszarze który nas interesuje. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.
#2019-09-13 19:00:00 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Wielkie dzięki za namiary i porady. Mysle ze macie rację z tym Mercedesem. To naprawdę super auto. Do zobaczenia. Jeszcze się odezwe!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015