#2018-02-13 23:03:46 

Draka

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Kraków

Wiek: 32

Naczytałam się wiele dobrego o pozytywnym wpływie zielonego jęczmienia na organizm. Pora to sprawdzić na sobie i teraz mam problem ponieważ ceny na proszek z jęczmienia są dość wysokie. Być może ktoś mógłby polecić gdzie kupował i nie przepłacił?
#2018-02-14 00:06:55 

Bastion

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Radom

Wiek: 22

Dziewczyna stosuje tabletki pod kątem odchudzania i w połączeniu z dobrą dietą rzeczywiście efekty są widoczne. Dietetyczka też stwierdziła że zielony jęczmień może przyspieszyć proces i nie naraża organizmu.
#2018-02-14 01:16:45 

Kolo

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Ustka

Wiek: 23

Ja słyszałem głównie o tych właściwościach przeciwutleniających. To jest ważne, bo jednak od wolnych rodników zaczyna się zdecydowana większość schorzeń mniej lub bardziej poważnych. Profilaktycznie chyba warto to jeść.
#2018-02-14 01:31:56 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Używam od pół roku. Bardziej jako uzupełnienie diety w aminokwasy i składniki witaminowe. Na pewno nie czuję się gorzej odkąd to zjadam, a z jogurtem wchodzi idealnie :D
#2018-02-14 03:31:51 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Podzielam ten kierunek myślenia – jak potrzeba kupić młody jęczmień apteka online to słuszna opcja. W tej chwili w linku mają świetną cenę na ten produkt, kalkuluje się zdecydowanie - https://www.aptekamini.pl/intenson-mlody-jeczmien-proszek-250g.html. U mnie jedno opakowanie starcza na dość długo, jem porcję dziennie i moim zdaniem to wystarczy w zupełności by poczuć różnicę. Na początku może być ciut rzadziej z rana w toalecie, ale po paru dniach wszystko się normuje, więc spokojnie ;)
#2018-02-14 03:54:20 

Rico

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 27

Chadzam sobie na siłkę regularnie i trener polecił mi ten młody jęczmień. Dla mnie bomba – lepiej przyswajalny niż większość odżywek i naturalny. Przy regulowaniu wagi wręcz bajka a na aptekamini.pl polecam zamawiać bo dużo taniej.
#2018-02-14 05:20:48 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Tyle osób chwali ten proszek z jęczmienia że chyba sama w końcu kupię. Dużo to nie kosztuje a z opisów i opinii ludzi wynika że to pomaga na wiele rzeczy i ma realne działanie prozdrowotne.
#2018-02-14 07:51:34 

Pink

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Działdowo

Wiek: 20

Właśnie taka suplementacja ma sens! Oparta o czyste, naturalne składniki. Przyswajalność to podstawa i przy jęczmieniu mamy ją gwarantowaną.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015