#2017-07-12 03:52:16 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

Witam. Szukając firmy która produkuje dyplomy na koniec roku szkolnego, znalazłam taką firmę: http://www.bialyatrament.pl/. Przyznam, że wygląda to bardzo interesująco, zwłaszcza jeśli chodzi o ceny tych produktów, no i właśnie to mnie trochę niepokoi… to znaczy czy tak niskie ceny nie oznaczają też że te dyplomy są bardzo kiepskie? Może ktoś zna tę firmę, korzystał z jej oferty i rozwieje moje wątpliwości czy warto się na to zdecydować? Jak nie to będę musiała szukać czegoś innego
#2017-07-12 06:06:01 

Draka

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Kraków

Wiek: 32

A czy dyplomy muszą być takie świetne jakościowo? Bierze się je, wręcza, ktoś dostaje i na tym koniec intensywnej eksploatacji :) i raczej nikt z nich nie korzysta w przeciwieństwie do dyplomów ukończenia studiów więc sądzę że możesz brać w ciemno kierując się tylko ceną, na takie produkty nie warto wydawać więcej
#2017-07-12 06:33:43 

Mila

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 23

A ja się nie zgodzę… jak już dawać dyplomy to porządne, poza tym przecież to jest produkt prestiżowy, a nie tylko jakaś kartka, co prawda liczy się głównie to za co dyplom jest ale własnie to powinno być adekwatne do tego
#2017-07-12 07:35:23 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

Też wychodzę z tego założenia dlatego właśnie dość starannie wybieram ofertę dyplomów
#2017-07-12 10:13:11 

NadajeWeter

Użytkownik

Posty: 13

Skąd: Hel

Wiek: 32

Ja znam tę firmę, kupowałem u nich dyplomy na koniec roku szkolnego dla podstawówki i mogę potwierdzić, że oferta firmy bialyatrament.pl zdecydowanie jest bardzo dobra, stosunek ceny do jakości wręcz zaskakujący. Poza tym wielką zaletą jak dla mnie był duży wybór produktów, tzn wariantów dyplomów, bo dzięki temu każdy może wybrać dokładnie to co chce.
#2017-07-12 11:53:29 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

Dzięki za opinię, to mi w pełni wystarczy :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015