#2017-07-06 22:43:50 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Cześć! Prowadzę małą knajpkę w Warszawie. Taka kawiarenka, z domowym ciastem i kawą. Żona wymyśliła sobie, żebyśmy zmienili trochę wystrój na przytulniejszy, ale ja nie chciałem za bardzo inwestować, choć może i te krzesła można by było zamienić na coś miększego. Ale jak ona się uprze to nie ma zmiłuj:D poszperała i znalazła kilka kanap z drugiej ręki, ktoś się ich pozbywał i za 3 stówy kupiła 3 kanapy czteroosobowe. Kanapy sa w dobrym stanie, tylko trzeba by je było odświeżyć. Samodzielnie za pranie nie chcemy się brać i dlatego szukam jakiejś firmy, która by mogła wyprać tapicerkę. Macie kogoś godnego uwagi?
#2017-07-07 00:00:35 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Ja uwielbiam buszować po takich pchlich targach albo wśród staroci na aukcjach, zawsze znajdzie się coś fajnego. W kwestii kanap niestety nie pomogę:(
#2017-07-07 02:48:52 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Do takich kanap to trzeba jednak profesjonalnej ekipy, zwłaszcza że pranie musi być naprawdę dobrej jakości, bo w końcu to lokal gastronomiczny i ludzi przychodzą tam jesć, a kanapy niewiadomo skąd przybyły, kto i do jakich celów ich używał:/ poszukaj sobie w googlach firmy jakiejś.
#2017-07-07 03:16:42 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Ostatecznie tak zrobię, ale wolałbym kogoś z polecenia, kto zna się na rzeczy na pewno.
#2017-07-07 04:23:07 

Blask

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 46

Cześć! To może ja coś doradzę w kwestii prania kanap w Warszawie. Rok temu robiliśmy generalne porządki w mieszkaniu po ciotce, które chcieliśmy wynająć i zamówiliśmy firmę do prania kanap i dywanów. Firma ma ofertę na tej stronce http://www.pranie-warszawa.com.pl/oferta/pranie-tapicerki-meblowej/kanap czyszczą kanapy praktycznie w całej Warszawie, więc do ciebie też na pewno dojadą.
#2017-07-07 05:22:19 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

A jak cenowo to wygląda? I w jakich dnich pracują? najchętniej chciałbym to zrobić tak, że jednego dnia wyprać kanapy a kolejnego zrobić przemeblowanie w lokalu.
#2017-07-07 08:01:26 

Blask

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 46

Wiesz co, cena to zależy od zabrudzeń i powierzchni do czyszczenia, najprawdopodobniej, ale na stronce jest cennik, tylko sobie przejedź w dół. A pracują bez przerwy, nawet w nocy.
#2017-07-07 08:48:28 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

O to to by mi pasowało, dzięki! skontaktuje się z nimi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015