#2017-04-25 01:21:26 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Witajcie. Wraz z mężem przyjeżdżamy niedługo na kilka tygodni do Wrocławia (pracujemy za granicą). W trakcie tej wizyty chcielibyśmy rozpocząć leczenie zębów oraz poddać się kilku zabiegom estetycznym (ja bardzo potrzebuję wybielania). Chciałbym więc prosić Was o polecenie jakiejś naprawdę dobrej kliniki, w której wszystko to załatwimy.
#2017-04-25 02:12:39 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Cześć. Bardzo dobrze Was rozumiem. Ceny usług stomatologicznych za granicą są wręcz astronomiczne. Nic w tym dziwnego, że mamy coraz więcej turystów przyjeżdżających do Polski zadbać o uśmiechy. Jeśli pochodzicie z Wrocławia, to odwiedźcie Waszych dentystów i popytajcie. To będzie chyba najlepsze rozwiązanie.
#2017-04-25 04:02:14 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Dzień dobry wszystkim! Niedawno korzystałam z podobnych usług i napiszę, że jeśli interesuje Was najwyższej jakości stomatologia estetyczna Wrocław ma sporo do zaoferowania. Ale zdecydowanie najlepsza jest ta klinika: http://www.implantywroclaw.com.pl/zabiegi/stomatologia-estetyczna-wybielanie.html. Miałam u nich zakładane korony. Prezentują się świetnie, a przy tym są naprawdę wytrzymałe. Polecam.
#2017-04-25 06:07:35 

Blask

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 46

No prosze, juz sie cos znalazlo. Ja i tak mysle, ze kazdy polski dentysta jest lepszy od zagranicznego. Nie przypadkiem tylu obcokrajowcow przyjezdza do nas na studia stomatologiczne lub lekarskie.
#2017-04-25 07:12:47 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

Ja akurat wcale bym tak nie powiedziała. Jakość usług świadczonych za granicą jest naprawdę bardzo dobra, a czasem lepsza niż u nas (mają jednak bardziej zaawansowane zaplecze technologiczne). Ale jeśli chodzi o tę klinikę: http://www.implantywroclaw.com.pl/, to także ją polecam, z czystym sercem. Oferują najbardziej skuteczne leczenie oraz najbardziej wyspecjalizowaną stomatologię estetyczną we Wrocławiu. Warto się z nimi skontaktować.
#2017-04-25 07:39:58 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Nawet nie wiecie, jak bardzo jestem Wam wdzięczna. Gdybyśmy mieli więcej czasu, pewnie zasięgnęlibyśmy opinii u znajomych lekarzy, ale zależy nam na tym, aby pierwsze wizyty umówić jeszcze przed przyjazdem. Dziękuję! :)
#2017-04-25 10:37:03 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

Nie ma sprawy! Obyście tylko beli zadowoleni z efektów - to jest najważniejsze. Bezpiecznej podróży i udanego leczenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015