#2017-04-03 05:55:17 

Czysta_Kura

Użytkownik

Poszukuję biegłego rewidenta we Wrocławiu. Interesują mnie tylko sprawdzone propozycje biur księgowych.
#2017-04-03 06:24:58 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Jestem zadowolony z biura, z którym współpracuję od niedawna. Wcześniej korzystałem z usług innego biura, ale musieliśmy się rozstać. Od lat nie doczekałem się żadnych konkretnych propozycji. Robili tylko to, co było konieczne, nie szukając ciekawych rozwiązań. Wielokrotnie pojawiały się problemy w rozliczeniach, często musiałem interweniować osobiście. Biuro, z którym aktualnie współpracuje jest bardzo zaangażowane w swoje obowiązki. Skupia się na oczekiwaniach i potrzebach klienta.
#2017-04-03 07:38:49 

Czysta_Kura

Użytkownik

Czy mógłby Pan powiedzieć jakie to biuro? Chętnie zapoznam się z ich ofertą.
#2017-04-03 08:12:23 

Syn_Thorgala

Użytkownik

To bardzo rzetelne i konkretne biuro, które posiada konkurencyjny cennik. Indywidualnie podchodzą do każdej firmy, której księgowość podjęli się prowadzić. Można zapoznać się z ich ofertą na stronie: http://www.biurorewident.pl/, opisany jest zakres działań biura, dzięki czemu może się Pani zorientować czy taka opcja byłaby dla Pani odpowiednia. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, że jeśli potrzebny jest biegły rewident Wrocław, to polecam wyżej opisane biuro, ponieważ wg mnie nie ma drugiego tak profesjonalnego zespołu specjalistów we Wrocławiu.
#2017-04-03 10:40:04 

Malta

Użytkownik

Ja również gorąco polecam Biuro Rewident, ponieważ są niezawodni i profesjonalni. W swojej pracy wykorzystują nowoczesne programy INSERT GT, które umożliwiają tworzenie comiesięcznego bilansu, rachunku zysków i strat, wezwań do zapłaty itp.,itd… wg mnie są najlepsi w mieście!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015