#2017-02-07 04:22:01 

BratowaSzwagra

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Chorzów

Wiek: 26

Witajcie. Niedawno zostałam wyróżniona awansem. Moje stanowisko jest dość odpowiedzialne. Mam liczne kontakty z klientami każdego dnia, dlatego stale się czegoś uczę, ale wizja wystąpień publicznych, które są wpisane w moją pracę (co pewnie niebawem nastąpi) paraliżują mnie. Mam ogromną tremę przed tym, aby wygłosić coś publicznie. Już sama nie wiem co powinnam zrobić, żeby się tego wyzbyć.
#2017-02-07 07:04:38 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Na moje powinnaś trochę poćwiczyć. Może najpierw wystąpienia przed rodziną, to pomaga. Zawsze człowiek czuje się bardziej przygotowany. Nie wiem jak to w praktyce wygląda, ale jak czujesz się pewna siebie, to żadne spojrzenia z widowni cie nie zaskoczą. O może jeszcze na karaoke idź, tam też jest przecież trochę ludzi.
#2017-02-07 08:50:15 

Bastion

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Radom

Wiek: 22

Witam serdecznie. Moim skromnym zdaniem nie pomoże utaj nic więcej jak dobre przygotowanie przemówienia. Jeśli się nauczysz tego co masz powiedzieć, to trema sama odejdzie. Czasami trzeba się też wykazać inicjatywą, albo żartem. Nie każdy człowiek jest mega poważny, bywa, że przy wystąpieniach publicznych łatwiej dotrzeć do człowieka pół żartem pół serio. Pozdrawiam.
#2017-02-07 09:09:23 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

Dzień dobry kochani. Ja natomiast sądzę, że najlepszym sposobem na super przygotowanie i wyzbycie się tremy będzie szkolenie. Specjalnie dla ciebie kochana znalazłam ofertę dostosowaną do wystąpień publicznych http://generatorpomyslow.pl/wpisy/wystapienia-publiczne/. Jest to taki kurs autoprezentacji, abyś mogła poczuć się pewniej. Na twoim miejscu ja bym poszła na taki kurs.
#2017-02-07 09:40:10 

BratowaSzwagra

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Chorzów

Wiek: 26

Dziękuję, to dobry pomysł. Kurs mi się przyda.
#2017-02-07 09:54:59 

Husar

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

ja chyba też z niego skorzystam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015