#2017-01-23 00:33:23 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

Dzień dobry wszystkim. Od pewnego czasu moja narzeczona zachowuje się dość podejrzanie. Często późno wraca i nie bardzo potrafi się wytłumaczyć dlaczego, stała się jakby mniej chętna do spędzania czasu ze mną, słabo też w sferze erotycznej…ogólnie bardzo się zmieniła i niestety mam podejrzenia, że ktoś tam jest za moimi plecami. Za trochę ponad rok mamy zaplanowany ślub i mam coraz więcej wątpliwości :/ możecie mi powiedzieć jak detektywi rozwiązują takie problemy i czy warto korzystać z ich pomocy?
#2017-01-23 02:33:04 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Według mnie nie tyle co warto, ale zwyczajnie trzeba! Jeśli masz wątpliwości przed ślubem to lepiej rozwiać je zanim do niego fizycznie dojdzie…na pewno nie możesz swojej narzeczonej oskarżać na zapas bez dowodów, to w niczym nie pomoże, a jeśli się okaże, że nie miałeś racji to będziesz tego żałował do końca życia!
#2017-01-23 02:58:07 

Rico

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 27

jak działa detektyw to już zależy od konkretnego przypadku. Przede wszystkim śledzi taką osobę, czyli w tym wypadku Twoją narzeczoną. Montuje różne podsłuchy, kamerki w miejscach gdzie często ta osoba przebywa i sporządza dokumentację. W ten sposób uzyskujesz twarde dowody i jak Koleżanka wyżej napisała, na ich podstawie bym wysnuwał oskarżenia. Jeśli masz podejrzenia to spoko, ale wybierze detektywa dyskretnego, żeby wszystko się nie wydało.
#2017-01-23 05:41:40 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Tutaj masz kontakt jeśli szukasz kogoś dobrego http://mbdetektywi.pl/kontakt/trojmiasto-gdynia-gdansk/. Co prawda ja kiedyś korzystałem z pomocy tego detektywa z Gdańska w zupełnie innej sprawie, związanej z prowadzoną przeze mnie firmą, ale zajmuje się też zleceniami prywatnymi i naprawdę byłem zadowolony. Zaimponowali mi bardzo nowoczesnym sprzętem.
#2017-01-23 08:19:20 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

Sprawa jest bardzo delikatna, ja wiem…rozumiem, że w przypadku MB Detektywi mogę liczyć na dyskrecję? Nie chcę żeby narzeczona odkryła, że jest śledzona i to na moje zlecenie.
#2017-01-23 09:39:38 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Jak najbardziej możesz być spokojny. Dobry detektyw wie jak działać nawet w bardzo trudnych sytuacjach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015