#2017-01-09 23:02:52 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio zaczęłam wszystko kupować online. Uważam, że nie jest to kwestia lenistwa, ale raczej wygody. Bardzo szanuję swój czas i jeśli mam wybór spędzić cztery godziny – z dojazdami – na zakupach, albo kliknąć parę razy myszką i dostać towar pod drzwi, to zdecydowanie wolę to drugie. Zastanawiam się, czy takie zakupy przez Internet są możliwe w przypadku apteki. Mieszkam w Olsztynie. Z góry dziękuję za – mam nadzieję – wiarygodne informacje i pozdrawiam.
#2017-01-09 23:29:07 

Husar

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Ja także robię zakupy przez Internet, jest to dla mnie duże odciążenie, ponieważ mężczyźni z natury, delikatnie mówiąc, nie przepadają za robienie zakupów. Jednak w przypadku apteki nie próbowałem, musisz szukać dalej.
#2017-01-10 00:12:14 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

A ja Ci powiem, że możesz zrobić zakupy w aptece za pośrednictwem Internetu. Taką możliwość dają Ci aptekigemini. Masz również możliwość zakupów za pobraniem, co jest wysoce pożądane przez osoby nieufne.
#2017-01-10 01:27:24 

Rico

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 27

Jest też możliwość odbioru osobistego, wówczas nie pokrywasz kosztów wysyłki wcale. Jednak odbiór osobisty odbywa się nie w Olsztynie, a w Gdańsku. Więc w Twoim przypadku lepiej jest chyba zapłacić za kuriera.
#2017-01-10 02:43:18 

BratowaSzwagra

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Chorzów

Wiek: 26

Sama wiem z autopsji, że dla osób zapracowanych, wygodnym rozwiązaniem jest apteka internetowa Olsztyn na szczęście daje taką możliwość. Jak podejrzysz na stronie http://aptekigemini.pl/apteki/warminsko-mazurskie,olsztyn,30 to znajdziesz tam także zakładkę dotyczącą ściśle samej apteki internetowej. Obejrzysz tam asortyment i przejrzysz koszty dostawy oraz inne ważne dla Ciebie kwestie.
#2017-01-10 04:22:43 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

Można powiedzieć, ze korzystałam z apteki internetowej w Olsztynie. Jak internetowa, to można z niej korzystać będąc w dowolnym miejscu. Dostawa zamówionych produktów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Koszty dostawy są uzależnione od tego, na jaką kwotę zamówiłaś. Ja uzupełniałam apteczkę, więc wydałam ponad 300 zł i wówczas miałam darmową dostawę.
#2017-01-10 06:56:52 

Blask

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 46

Dostawą objęta jest cała Polska, z tego co zauważyłem.
#2017-01-10 08:44:43 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Ja kupowałem w aptece internetowej nie tylko lekarstwa. Są tam także produkty z kategorii zdrowa żywność. Ponadto, często można trafić na promocje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015