#2016-11-09 23:20:52 

Husar

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Jesteśmy w trakcie kompletowania wyposażenia, założyliśmy firmę wyspecjalizowaną w montażu instalacji oświetleniowych – w domach, w firmach, także niestandardowe zlecenia. Mamy taki pomysł, żeby mieć w zanadrzu kluczowe urządzenia i akcesoria z tego zakresu. Proszę o opinię, w co Waszym zdaniem warto na wstępie zainwestować.
#2016-11-10 01:15:17 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

Koniecznie kupcie typowo techniczne rzeczy jak stateczniki elektroniczne. Przydają się w pewnych sytuacjach a raczej nie każdy ma je w danym momencie pod ręką. Jak będzie w zleceniu lampa uliczna i trzeba będzie wymienić w niej tę część będziecie przygotowani.
#2016-11-10 03:59:22 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Potrzebowałam pomocy elektryka bo skopał mi się reflektor w pokoju i żadnym domowym sposobem nie dało się go wskrzesić. Przyjechał pan, coś tam wymienił i świeci jak wcześniej. Części zamienne do lamp by się Wam przydały.
#2016-11-10 05:20:27 

Bastion

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Radom

Wiek: 22

Ja z doświadczenia wiem że niemało problemów mogą nastręczyć rzeczy z pozoru proste. Zwykła oprawa sufitowa w którymś momencie może zagiąć fachowca. Jak koleżanka pisała warto żebyście mieli drobiazgi które psują się w lampach. Czasem starczy jedynie coś wymienić i śmiga.
#2016-11-10 06:52:49 

VicktorX

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Warszawa

Wiek: 42

Zapewne jesteście specjalistami w swoim fachu i nie trzeba Wam mówić ale na przykład szynoprzewody najczęściej nie są czymś co ekipy ogarniają od ręki. Jak będziecie przygotowani to na części klientów zrobicie wrażenie. Ja miałem taką sytuację.
#2016-11-10 08:45:36 

OnaNaForum

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Elbląg

Wiek: 25

W sumie się nie znam, co innego mój mężuś ale łatwo znaleźć sklep w którym dostaniecie różne akcesoria. Może przeglądajcie stronę sklepu i odhaczajcie z listy co potrzebne do kupienia?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015