#2016-09-13 07:08:46 

Mila

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 23

Hejka forumowicze. Mam takie pytanie jak w temacie, szukam kogoś kto jest w stanie zorganizować dla mnie taki pokaz z udziałem robotów. Pokaz miał by charakter edukacyjny a grupa docelowa to dzieci w wieku 7-8 lat. Proszę o namiary.
#2016-09-13 07:39:34 

Draka

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Kraków

Wiek: 32

Jeżeli potrzebujesz kogoś zajmującego się takimi zajęciami edukacyjnymi to polecam skorzystać z oferty firmy Go4robot. Firma specjalizuje się właśnie w takich rzeczach. Prowadzą zajęcia dla najmłodszych, uczą ich programować i składać roboty, pokazują zasady działania itp. W ofercie znajdziesz też wiele innych ciekawych rzeczy :)
#2016-09-13 09:22:20 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

Czytałem wcześniej o tej firmie gdzieś na stronie. Podobno oferuję zajęcia z podstaw robotyki dla dzieci w Poznaniu. Super sprawa szczególnie że nie słyszałem o czymś podobnym wcześniej. Nie korzystałem z ich usług więc się nie wypowiem ale firma wydaje się być rzetelna i sprawdzona ;)
#2016-09-13 10:56:07 

Bastion

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Radom

Wiek: 22

Opinie są jednogłośne i raczej internauci którzy się wypowiedzieli na ten temat polecają firmę :) Jeżeli wierzyć w to wszystko to może być to ciekawie spędzony czas :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015