#2016-09-12 04:22:07 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

Tak to już czasami bywa, że raz człowiekowi się gorzej wiedzie, raz lepiej. Na szczęście teraz jestem w tej fazie, w której mi się wiedzie o wiele lepiej. I w związku z tym mam sprawę, bo właśnie na rynek żeśmy wypuścili nowy produkt. Na razie jego wersja finalna jest czysta i teraz, skoro już jest na rynku, to chcemy mu zrobić certyfikat. Rozważamy firmę PCC-Cert bo słyszałam wiele razy same dobre rzeczy o nich i że ich certyfikaty są bardzo wiarygodne i dość krótko trwa procedura ich wdrażania. Prawda to? Ktoś to może potwierdzić, zaprzeczyć?
#2016-09-12 07:16:49 

Teser

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Olkusz

Wiek: 21

No tak, ja mogę potwierdzić. Sam robię certyfikaty produktów jak się okazuje, że jest mi potrzebna certyfikacja nowego wyrobu albo odnowienie certfyikatu starego. Ogólnie certyfikaty to jest dobra sprawa i zawsze wzrasta prestiż firmy jak się ma ich zestaw. A na stronie pcc-cert.pl rzeczywiście można załatwić certyfikat i one naprawdę cieszą się uznaniem na rynku, ludzie patrzą na nie dość przychylnie
#2016-09-12 09:21:33 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

W takim razie dobrze mi to słyszeć. Jeszcze przy okazji się zainteresowałam tym certyfikatem pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/iso-9001/, który jest ważny dla samego etapu produkcji i mam nadzieję, że też mi się uda załatwić wszystko co jest z tym certyfikatem związanie tak raczej bez problemu. I wtedy już będę miała cały zestaw tych wszystkich certyfikatów i spokój :D
#2016-09-12 10:41:23 

Teser

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Olkusz

Wiek: 21

To zawsze cieszy, jak się wszystko już pozałatwia, co nie? :D A certyfikaty dobra sprawa, zwłaszcza że teraz są tak łatwo dostępne jak się wszystkie warunki spełni
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015