#2016-09-02 06:56:07 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

hej, wpadłem na pomysł a co mi tam, jadę do Białki :) trochę już czytałem co tam można zobaczyć i jak jest, no ale nic nie zastąpi żywej relacji od drugiego człowieka, który tam był :) a zatem zapytuję tych, co to byli i będą: warto tam jechać?? dodam, że nie jadę sam, tzn mam ochotę na takie samotne spacery i zwiedzanie z plecakiem ale zabieram kumpli :) więc przyda się i jakiś domek. Więc?? :)
#2016-09-02 08:13:18 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

męski wypad, szacun, nie każdemu się chce i nie każdy może się tam wyrwać praca goni zdrowie nie to. W Białce byłem wiele lat temu i pamiętam to miejsce jako ciche urokliwe, z miłymi ludźmi i piękną przyrodą. Szlaki są malownicze, można łazić godzinami i nigdy się nie nudzi.
#2016-09-02 10:46:23 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

w Białce Tatrzańskiej możecie zatrzymać się w fajnym miejscu i przenocować oraz wynająć domek zajrzyj tutaj domkizdusza.pl/domki-w-gorach/ i sobie wybierzcie domek który wam pasuje. Jak jedziecie w kilku to tym bardziej się opłaca a macie cały domek dla siebie to jest duży plus, domki też są w pewnym oddaleniu od siebie to nie będzie sobie nikt przeszkadzał. Najlepsza jest ta cisza w nocy i widoki rano, tego się nie da opisać to trzeba zobaczyć :)
#2016-09-02 11:28:23 

Husar

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

chłopaki, domek na bank no i ru już podpowiadają że Białka więc ja też się dorzucę, mój dziadek tam jeździł, ojciec i sam teraz tam często wracam, rzeka, las, łąki, piękne to wszystko, jedźcie i się przekonajcie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015