#2016-09-02 06:47:06 

Blask

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 46

Witam. Zdarzyło mi się niestety mieć wypadek samochodowy. Normalnie koleś mi w tył wjechał na drodze. Szkoda słów, prawo jady dają baranom i potem człowieku cierp. Na dodatek z ubezpieczenia mi dali taką śmieszną kasę, że za to chyba mogę sobie kupić tylko 1/3 zderzaka, który mi odpadł w tej stłuczce. Dobrze, że jeszcze humor dobry się mnie trzyma, bo inaczej to się przezyć tego wszystkiego nie da. Wam też taką śmieszną kasę dają za to?
#2016-09-02 08:17:05 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

No niestety często się okazuje, że takie śmiesznie niskie pieniądze się dostaje. Ale teraz jest możliwy odkup odszkodowań, że po prostu inna ubezpieczalnia Cię przejmuje i tyle. Od nich dostajesz pieniędze, ale normalnie dalej masz takie same warunki ubezpieczenia jak miałeś wcześniej
#2016-09-02 10:14:55 

Blask

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 46

A gdzie to mogę się o coś takiego starać? Wysokie było moje OC odszkodowanie – F7 po prostu mi się należy wyższe i tyle… Ech, mam nadzieję, że się naprawdę uda coś załatwić w tej sprawie pomyślnie. Da radę?
#2016-09-02 11:08:25 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Możesz wejść na strone avistapolska.pl/zanizone-odszkodowanie-przez-ubezpieczyciela i tam sobie poczytać co dokładnie możesz zrobić jak dostaniesz za niskie odszkodowanie. To chyba jest jedna z najlepszych ofert teraz i po prostu się opaca :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015