#2016-08-30 03:39:20 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Witam wszystkich.:) słuchajcie mam powazne pytanie. Zabrałam się do uprawiania warzyw i owoców, w trochę większej ilości, i tak jak w pierwszym roku poszlo mi naprawde genialnie i wszyscy zachwycali się moimi plantacjami, tak teraz mam problem… maliny, truskawki, pomidory, ogórki, papryki i ziemniaki; chwasty i jakis taki nieogarnięty wzrost… co robić?;)
#2016-08-30 04:18:43 

Husar

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

do ochrony roślin potrzebujesz na pewno jakichś sprawdzonych preparatów, Ale nie wiem jak to u ciebie konkretnie wyglada i co doradzić. Może po prostu sprawdź sobie hasło Agromika Michał Kiciński i poczytaj co tam mają. Na pewno znajdziesz tam dobre opryski na chwasty i rozwiąże Ci to problem chwastów.
#2016-08-30 06:10:12 

BratowaSzwagra

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Chorzów

Wiek: 26

No i tutaj przecież masz też opryski.com/biostymulatory-regulatory-wzrostu - poza tym możesz na tej stronie od razu zainwestować w preparat regulujący wzrost roślin i dam głowę, że potem wszystko znowu będzie zachwycać ciebie i innych. Tez tak miałam, że mi plantacje siadły, ale ładnie je tymi środkami podratowałam!
#2016-08-30 07:07:40 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Dzięki za komentarze i rady. Też mam nadzieję, że podratuję swoje owoce i warzywa, naprawdę mi na nich zależy!
#2016-08-30 08:18:17 

BratowaSzwagra

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Chorzów

Wiek: 26

Czytaj sobie też na bieżąco jakieś artykuły rolnicze, to dużo daje. A poza tym też trochę kwestia szczęścia do pogody… ale nawet przy tej kiepskiej czasem da się zdziałać cuda.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015