#2016-08-25 01:11:30 

Husar

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Witajcie. Mam pomysł, ponieważ chciałbym skontaktować się z dobrą firmą, która oferuje pomoc drogową. Chciałbym się do nich zgłosić, ponieważ chyba będę musiał wynająć autolawete. Jak ktoś jest z tych okolic, to bardzo proszę o pomoc i porady. Do kogo warto się zwrócić, może macie jakąś zaufaną i dobrą firmę? Bo jednak nie mam za dużo pieniędzy, a tego typu usługa jest jednak dość droga.. doradźcie coś proszę;)
#2016-08-25 03:39:36 

VicktorX

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Warszawa

Wiek: 42

Jak chcesz skorzystać z autopomocy ze Szczecina to myślę, że mogę Ci coś pomóc i podpowiedzieć bardzo dobrą firmę. Akurat się do nich dzwoniłem jakiś czas temu i wynajmowałem autolawete. Jak chcesz to zgłoś się do nich. Mają akurat niedrogo, w porównianiu z innymi firmami tego typu. Także dodatkowo na plus. Jak chcesz to skontaktuj się z nimi i sam zobaczysz, że to bardzo fajna firma ;)
#2016-08-25 06:12:07 

NadajeWeter

Użytkownik

Posty: 13

Skąd: Hel

Wiek: 32

Ja akurat korzystałem z autoholowania Bogumił Kuś i bardzo polecam do tej firmy się zgłosić w ramach wszelkich problemów z samochodem. Bardzo szybka pomoc, profesjonalne podejście i cena do uzgodnienia ;) jak macie problem to tylko do niego ;) polecam serdeczenie!
#2016-08-25 08:21:46 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Dobrze wiedzieć. Bo mamy akurat niesprawny samochód na podwórku i też się zastanawialiśmy do kogo się zgłosić. Ta strona autoholowanie-szczecin.eu bardzo mi się podoba, bardzo fajnie tam wszystko jest opisane mam nadzieję, że akurat będą mieli czas i będzie się do nich moiżna będzie zgłosić odnośnie holowania. Cieszę się, ze weszłam na ten wątek na forum i akurat trafiłam na firmę która szukałam ;)
#2016-08-25 10:14:56 

Bastion

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Radom

Wiek: 22

No tak się składa, że też korzystałem z tej firmy i ją polecam. Pomogli mi w bardzo awaryjnej sytuacji ;D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015