#2016-08-24 01:16:32 

Rico

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 27

Siemka wszystkim. Poszukiwania najlepszych pomysłów na ogrzewanie domu legły w gruzach, bo za dużo tych informacji przeszło przez moją głowę, jedni polecają kolektory słoneczne inni bojlery gazowe, jeszcze inni elektrykę, sam już nie wiem. Chciałbym coś oszczędnego i niedrogiego, może wy coś polecicie. Niestety musze się na coś zdecydować, bo niedługo będziemy się wprowadzać i czas wszystko dopiąć na ostatni guzik.
#2016-08-24 03:59:32 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Cześć. Wiele osób poleca systemy hybrydowe. Nie wiem dokładnie na czym to polega, ale wydaje mi się, że jest to dobry sposób na ogrzewanie. Można by też zamontować specjalne lampy solarne, chyba tak to się zwie, mniejsza z tym każdy będzie wiedział, że chodzi o solary. Tylko nie wiem czy to się opłaca cenowo, bo nie wiem ile kosztują.
#2016-08-24 05:25:29 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

Witam. Najlepsze do ogrzewania są piece podajnikowe. Są względem mnie najbardziej wygodne w użytkowaniu. Ich cena tez jest adekwatna, tak wiec nie powinno być problemów. Generalnie centralne ogrzewanie jest super. W nowoczesnych budowlach najczęściej biorą tez na cel dekoracyjną formę grzewcza pod postaciom kominka płaszczowego i nie tylko.
#2016-08-24 07:28:37 

VicktorX

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Warszawa

Wiek: 42

Witajcie. Kotły z podajnikami jak najbardziej tak, ale ja wziąłbym jeszcze na cel specjalne dodatki. Sprawdź sobie koniecznie pompy ciepła Cennik na takie elementy fajnie się prezentuje. Myślę, że nie zawiedziesz się, tym bardziej, że szukasz czegoś tańszego. Do ogrzewania wody świetnie sprawdzają się również nieduże podgrzewacze elektryczne, aczkolwiek nie wiem jak to się ma do kwestii oszczędności. U mnie w domu tylko na centralnym jedziemy.
#2016-08-24 08:02:12 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Siemka wszystkim. Jestem zwolennikiem solarnych kolektorów. Użytkuję je do ogrzewania wody i jestem bardzo zadowolony, że się na nie zdecydowałem na solary od firmy Galmet. Początkowo wydawały mi się dobrem luksusowym, drogie, ale jednak zmieniam zdanie, bo te koszty się zwracają i to bardzo szybko. Mam ciepłą wode praktycznie codziennie i nie musze jej grzac bojlerem czy rozpalać w piecu żeby umyć naczynia czy się wykąpać. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015