#2016-08-23 01:42:36 

Rico

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 27

Chciałem się was zapytać wszystkich co sądzicie o odrestaurowaniu starych mebli. Czy jest w ogóle sens by coś takiego zrobić? Ja niestety nie mam takich zdolności aby samodzielnie coś takiego wykonać, nie umiem i tyle. Może moglibyście kogoś takiego polecić?
#2016-08-23 02:46:44 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Dzień dobry. Miałam całkiem podobnie. Musiałam odnowić babciną kuchnię, meble kuchenne. Były piękne. Przewiozłam do stolarza, który oferował odnawianie starych mebli i do dziś pięknie wygląda moja stara babcina kuchnia w klasycznym stylu, oczywiście z moimi dodatkami. Wydaje mi się, że pomysł na danie drugiego życia takim zabytkom to znakomity pomysł i to właśnie przez to tworzy się fajny styl. Pozdrawiam
#2016-08-23 05:14:44 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

Witam. Renowacją mebli zajmuje się wiele firm. Z tego, co słyszałem od moich znajomych to oferuje to odnawianie zestawów meblowych z drewna Stefan Schulz. Bardzo dobry stolarz. Ma swój ach w ręku, potrafi nawet z największego grata zrobić ładny mebel. Ja uważam, że warto na nowo odnawiać meble, bo te nowoczesne meblościanki, to nie oszukujmy się, ale nie wszystkie są takie super jakości. Nie ma to co dawniej robiono.
#2016-08-23 06:53:25 

Pink

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Działdowo

Wiek: 20

Ja tam jestem za tym, aby jednak kupować nowe meble, podejrzewam, że taniej wyjdzie zakup nowej meblościanki, jak odrestaurowanie starego grata. Pozdro
#2016-08-23 09:25:46 

Teser

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Olkusz

Wiek: 21

Widać koleżanko nigdy nie miałaś do czynienia ze starymi gratami, pewnie nie miałaś okazji obcować z dziadkami, nie masz wspomnień, dla kogoś taki stary grat znaczy więcej niż tylko tyle, co mebel z półkami. Ale widać do takich rzeczy nie dorosłaś. Kiedyś ci to minie.
#2016-08-23 09:50:30 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Hej, ja również jestem zdania, że odnawianie się opłaca, bo nie ma nic piękniejszego od wspomnień, które mogą wiązać się z takimi meblami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015