#2016-08-18 08:37:26 

Husar

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Witajcie! Oczytałem się na necie, że coraz popularniejsze są escaperoomy, bo to tak jakby odtworzyć na żywo jakiś ciekawy scenariusz/grę. Chciałbym wziąć udział w czymś takim.. tylko, że niestety tak średnio się orientuję w tego typu zabawach i nie koajrzę żadnego escaperoomu w Poznaniu.. tzn, na pewno coś tam kojarzę, ale nie wiem które są warte odwiedzenia. Czy ktoś tutaj może jest z Poznania..? i może coś polecić?
#2016-08-18 11:22:03 

Mila

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 23

Ja polecam jeden niedrogi escape room w Poznaniu ;) akurat nie chciałam dużo wydawać pieniędzy na tego typu rozrywkę i wybrałam ten escaperoom ;) No i prześwietnie się bawiłam.. potem się okazało, ze pomimo niskiej ceny, to jeden z lepszych escaperoomów w Poznaniu.. także bardzo polecam ;) masz akurat z pierwszej ręki, czyli odemnie pozytywną opinię na jego temat ;)
#2016-08-18 11:33:40 

OnaNaForum

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Elbląg

Wiek: 25

A ja jeszcze nigdy nie byłam na escaperoomie… a też bym bardzo chciała spróbować jak to jest brać udział w tego typie rozrywki..
#2016-08-18 14:07:01 

Pink

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Działdowo

Wiek: 20

Polecam! Świetna zabawa jest w tym escaperoomiedarkhouse ;) super się wybawiałam z moim chłopakiem ;) no i sporo kreatywnych zagadek rozwiązaliśmy ;P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015