#2016-08-12 04:57:51 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

Witam wszystkich. Mam bardzo nietypowe i małe mieszkanie w centrum które chcę maksymalnie pomysłowo i użytecznie urządzić. W związku z tym przydałby mi się narożnik zrobiony na wymiar bo nie jestem w stanie wstawić tam żadnego który by pasował. Ile coś takiego kosztuje i gdzie mógłbym to zamówić?
#2016-08-12 05:05:56 

Mila

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 23

Cześć! Moja córka była w podobnej sytuacji kiedy kupiliśmy jej mieszkanie w Warszawie. Wiedziała już że tam zostanie na stałe wiec zainwestowała w dobre meble w tym w niedrogi narożnik na wymiar. Nie pamiętam już ile to kosztowało ale w porównaniu do konkurencyjnych sklepów było bardzo tanio, a zamawialiśmy w tym sklepie - meblejakchcesz.pl. Mebelek jest wykonany fantastycznie i bardzo dokładnie. Dzięki temu że ma trochę inne rozmiary niż standardowy wygląda uroczo. Jednym słowiem polecam meble na wymiar bo warto. Pozdrawiam.
#2016-08-12 07:51:54 

Draka

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Kraków

Wiek: 32

Niedawno potrzebowałam solidnego stołu z krzesłami do salonu, a brat polecił mi zamówić własnie w sklepie o którym pisała moja przedmówczyni. Jestem zadowolona z podjętej decyzji bo wykonanie jest bardzo staranne i dokładne, dobór materiałów również robi wrażenie. Gwoździem programu jest jednak cena, o wiele niższa niż w konkurencyjnych sklepach. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-12 09:18:46 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

Bardzo wam dziękuję za wypowiedzi. Cieszę się że tu napisałem i otrzymałem konkretną pomoc bo nie znam się na meblach i wystrojach wnętrze przez co czułem się troche zagubiony. Teraz wszystko już jest jasne, pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.
#2016-08-12 10:02:34 

Draka

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Kraków

Wiek: 32

Nie ma sprawy, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015