#2016-08-10 05:58:36 

Husar

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Szukam sprzętów i produktów do rehabilitacji nóg. Co kupilibyście na moim miejscu? Chcę zaznaczyć że sprawa jest dosyć poważna i osoba rehabilitowana jest niemobilna. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
#2016-08-10 08:10:11 

Mila

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 23

Kurczeciezko tak jednoznacznie odpowiedzieć, bo jeśli osoba jest niemal zupełnie niemobilna to niezbędne bedzie takie łóżko abamedica24.pl/lozka-rehabilitacyjne-i-akcesoria/618-stolik-na-lozko-wielofunkcyjny-skladany.html. Zamawiałam takie do kliniki i musze przyznać że są bardzo wytrzymałe i dobrze spisują się podczas rehabilitacji bo pozwalają pracować wszystkim mieśniom przy jednoczesnym utrzymaniu chorego w komfortowej pozycji. Warto też pomyśleć o cewnikach i workach na mocz - abamedica24.pl/88-cewniki-i-worki-do-moczu, są to niezbędne artykuły jeśli osoba jest niemobilna. Pozdrawiam.
#2016-08-10 10:35:27 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Hej! Skuteczna rehabilitacja wymagać będzie także dalszych kroków. Czyli jak już osoba wstanie z łózka to przydadzą się piłki, ciężarki i rózne takie rzeczy. Osobiście to w tym sklepie zamawiałam ten stabilizator na kolano - abamedica24.pl/83-staw-kolanowy. Niestety nie mam zbyt dużego pojęcia o zabiegach wiec mozechociaz tak pomoge.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015