#2016-08-08 20:03:41 

VicktorX

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Warszawa

Wiek: 42

Jedziemy na wakacje i rozważamy zakup turystycznej kuchenki gazowej. Jak dużą warto kupić? I gdzie?
#2016-08-08 22:51:47 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Ja kupiłam jednopalnikową i w praktyce okazało się, że to trochę zbyt mało. Zależy ilu was konkretnie jedzie i jakie macie potrzeby. Nas było czterech.;) Gdybym wybierała dzisiaj to wzięłabym coś większego, trudno, najwyżej się każdy palnik nie przyda – ale w razie czego będzie na czym grzać i gotować. Dobry pomysł to hurtownia instalacyjna, w takich miejscach zawsze możesz liczyć na większy profesjonalizm.;)
#2016-08-09 01:36:14 

Rico

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 27

nas zainteresowała kuchenki gazowe dwupalnikowe – wydają się optymalne, na wyjeździe na pewno zawsze się przyda. Będzie bardziej komfortowo i mniej kombinowania, a w końcu wyjeżdża się po to, by odpocząć, a nie się przemęczać szukaniem jakichś sposobów na podgrzanie jedzenia;)
#2016-08-09 04:26:01 

BratowaSzwagra

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Chorzów

Wiek: 26

Najlepiej jest pochodzić po sklepach i po prostu spytać. Jeśli sprzedawca sensownie odpowie Ci na twoje pytania i nie będzie kręcić, to masz na pewno większe szanse na kupienie czegoś dobrego. Trzeba po prostu uważać, by nie wcisnęli jakiegoś złomu.
#2016-08-09 04:46:24 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Potwierdzam, trzeba uważnie słuchać. To łatwo wyczuć czy ktoś się zna i naprawdę chce doradzić, czy ma tylko marketingowe intencje.
#2016-08-09 06:04:04 

OnaNaForum

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Elbląg

Wiek: 25

Przetestowałam już różne kuchenki turystyczne, mają naprawdę wiele zalet. Są poręczne i lekkie, a bardzo przydatne. Po wakacjach wystarczy schować je do szafki i nie zajmują niepotrzebnie miejsca. Chcę kupić domek letniskowy i wiem, że tam też się przyda, niczego większego nie potrzebuję. A co do tego rozmiaru to najczęściej chyba wybiera się dwa palniki, ale wszystko koniecznie dostosuj pod siebie.
#2016-08-09 07:28:37 

VicktorX

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Warszawa

Wiek: 42

OK., dziękuję za komentarze. Fajnie byłoby kupić sobie domek letniskowy – w pakiecie z kuchenką turystyczną najlepiej.;) Może kiedyś się uda.
#2016-08-09 09:30:17 

OnaNaForum

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Elbląg

Wiek: 25

Pewnie że się uda, dlaczego nie? Kilka lat temu nie sądziłam, że mi się uda, a jednak, mam swoją małą oazę w środku lasu nad jeziorem. Niczego więcej do szczęścia mi nie potrzeba.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015