#2016-07-29 05:37:58 

Blask

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 46

Dzień dobry Państwu. Sprowadza mnie tutaj pewna sprawa niecierpiąca zwłoki. Chodzi o to, że potrzebuję bardzo szybko wyrobić kartę charakterystyki. Zaczęliśmy korzystać z nowych substancji w firmie, żeby sprawdzić jak one się spiszą w naszych warunkach pracy i jak ogólnie wpłyną na proces produkcji w naszej firmie. No ale że nie mamy na nie tych kart to nie może teoretycznie jeszcze z tych substancji korzystać, dlatego właśnie mi zależy na tym, żeby je szybko wyrobić i móc dokumentować już wyniki, które mamy. Ktoś coś?
#2016-07-29 07:21:07 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Ale rozumiem że chodzi Ci o to, żeby ktoś Ci po prostu zrobił te karty charakterystyki, tak? No wiesz, tak mi się wydaje, że widziałam ostatnio w internecie, że takich firm obecnie coraz więcej powstaje, więc nie jest to problem, żeby taką kartę zrobić.
#2016-07-29 09:27:30 

Blask

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 46

O tym to ja wiem, że jest dużo firma. Ale jak nie szukam dużo. Ja szukam jednej, która mi zrobi dobrze taką kartę. Bo czasami się zdarza jednak jeszcze, że firmy te karty robią beznadziejne i do niczego się nie nadają. A jak kontrole przychodzą to się trzeba w najlepszym przypadku tłumaczyć z tego
#2016-07-29 10:17:16 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

No tak, wiem o czym mowa, przechodziłam przez to wiele razy. A próbowałeś może properfekt-msds.pl/ ? Ja tam od jakiegoś czasu robię wszystkie i jestem z nich bardzo zadowolona.
#2016-07-29 12:45:46 

Blask

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 46

Nie próbowałem, ale teraz spróbuję ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015