#2016-07-28 22:56:44 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Podobno teraz bardzo modne jest nagrywanie nocy poślubnej. Z jednej strony jest to szaleństwo z drugiej fajnie byłoby mieć jakąś pamiątkę z tej najważniejszej nocy. Sama nie wiem. Mogłoby to być ciekawe doświadczenie. Nigdy nie widziałam siebie nagiej na zdjęciu albo w obiektywie.
#2016-07-29 01:20:06 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Rzeczywiście słyszałam o tym . W Warszawie kamerzyści ślubni bardzo czeto oferują dodatkowe usługi, w tym kręcenie nocy poślubnej. Myślę, ze po dziesięciu, dwudziestu latach fajnie będzie na to popatrzeć. z jednej strony tacy nie doświadczeni, z drugiej ciała takie piękne złączone razem. Myślę, że gdybym jeszcze raz wychodziła za mąż, to zdecydowałabym się na taki film.
#2016-07-29 04:08:32 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

tak, wielu fotografów oferuje zniżki na noc poślubną, jeżeli zamówia się u nich filmowanie wesel Warszawa jest miastem, w którym takie nowinki nikogo nie gorszą. Może gdzieś na peryferiach to wydaje się zbyt śmiałe, ale tutaj to jest całkowicie w porządku. Jeśli oczywiście zarówno panna młoda jak i pan młody tego chcą.
#2016-07-29 06:30:25 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Jeżeli już się decydować na taki odważny krok to tylko z zaufanym filmowcem. Nie powierzyłbym takiej nocy byle komu. w tej kwestii godne zaufania jest Prolinestudio.pl. Są bardzo dyskretni i na pewno nie wykorzystali by tego w żąden sposób. Bardzo też dbają o bezpieczeństwo, więc będziecie mieli pewność, ze z filmikiem nie stanie się nic niepożądanego.
#2016-07-29 07:34:10 

Draka

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Kraków

Wiek: 32

ja bym nigdy nie pozwoliła na coś takiego. Nie wyobrażam sobie zadnej trzeciej osoby w noc poślubną. to jest intymny moment. Może dla niektórych najważniejszy w życiu. jak można zapraszać do sypialni kogoś jeszcze.
#2016-07-29 09:12:21 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Ty sobie nie wyobrażasz, ale są ludzie dla których to jest całkiem fajny pomysł. Nie możesz krytykować innych za ich wybory. To jest ich całkowicie prywatna sprawa, przecież taki film jest tylko dla tej konkretnej młodej pary. nie obrażają cie w ten sposób.
#2016-07-29 10:45:54 

Draka

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Kraków

Wiek: 32

właśnie, ze obrażają moje uczucia religijne.
#2016-07-29 11:25:01 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Co ? Jak seks może obrażać twoje uczucia religijne. Nie kumam takiego podejścia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015