#2016-07-28 09:10:03 

BratowaSzwagra

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Chorzów

Wiek: 26

Cześć. W przeciągu ostatnich miesięcy udało mi sie otworzyć kolejny sklep mojej małej sieci, co niezwykle mnie cieszy ale stawia też kolejne wyzwania. Widzę palącą potrzebę posiadania lepszego oprogramowania do zarządzania sklepami bo obecnie balansuje na krawędzi utraty kontroli nad wszystkimi procesami. Co polecacie?
#2016-07-28 09:55:27 

Rico

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 27

Z lepszych i niezawodnych programów to polecam ten: jantar.pl/branze/handel/oprogramowanie/jantar-retail-management-system/ . Bardzo prosty w obsłudze, posiadający ogrom możliwości z pewnością sprawdzi się w średniej i dużej sieci. Korzystam z niego od jakiegoś czasu i szczerze powiem ci że jest to najlepszy system na jakim działałem w swojej karierze, pozdrawiam.
#2016-07-28 10:17:45 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

Właśnie miałem ich polecac ale kolega mnie ubiegł :). Jest to dostawca jednych z najlepszych programów magazynowych jaki można znaleźć na naszym rynku. Wspaniale radzi sobie ze standardowymi zadaniami jakie wykonuje się w sklepach i magazynach a także z tymi bardziej spersonalizowanymi. Tak na marginesie dodam że warto zamawiac u nich także etykiety samoprzylepne okrągłe bo są tanie, dobrze dolegają i charakteryzują się wysoką jakością nadruku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015