#2016-07-28 02:47:25 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Witam. Mam zamiar zorganizować niedługo kompleksowy kurs bhp dla swoich pracowników. Jednak do tej pory nie miałem nigdy styczności z tego typu zagadnieniami. Tym samym, nie znam firmy, do której mógłbym się o to zwrócić. Czy mogę liczyć na pomoc kogoś na tym forum? Że doradzi mi jakąś firmę? Pozdrawiam
#2016-07-28 04:52:07 

Blask

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 46

Ja pamiętam, że kiedyś robiłem kurs na wózek widłowy w Gorzowie, organizowała to bardzo fajna firma i z tego co o nich wiem, to to, że również organizują kursy bhp ;) Sprawdź sobie ich ofertę i może akurat Ci się spodobają i się zdecydujesz do nich zgłosić ;)
#2016-07-28 07:37:31 

VicktorX

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Warszawa

Wiek: 42

Ja mogę polecić profesjonalne kursy bhp w Szczecinie ;) Tak się składa, że jakieś kilka miesięcy temu byłem na szkoleniu u nich i cóż.. świetnie spędzony czas. W końcu, bo kilka razy w przeszłości byłem na szkoleniu bhp i była to strata czasu. Jednak nie w tej firmie – bardzo ciekawe zajęcia, z których wyniosłem bardzo wiele cennej wiedzy. Polecam!
#2016-07-28 08:37:58 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

Jak chcesz jednej z lepszych firm, która zajmuje się szkoleniami bhp to proszę, wejdź sobie tutaj: bhp-komplex.pl/ ;) Masz tam przedstawioną dokładnie ich ofertę i myślę, że Ci się ona spodoba ;) Zresztą wiadomo, że możesz postąpić jak chcesz, ale ta firma naprawdę jest warta tego, by poświęcić jej trochę czasu i chociaż zapoznać się dokładnie z ich ofertą i ideą firmy ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015