#2016-07-21 04:26:03 

OnaNaForum

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Elbląg

Wiek: 25

Chciałabym kupić ekskluzywny szwajcarski zegarek w sklepie online, ale trochę boję się, że mi nie dojdzie. Może ktoś go ukradnie po drodze, przecież to ładnych kilka lub kilkadziesiąt tysięcy. Nie wiem, może nie warto ryzykować. Czy ktoś z was zamawiał taki luksusowy zegarek? Wszytsko było w porządku?
#2016-07-21 07:13:51 

VicktorX

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Warszawa

Wiek: 42

Ja ostatnio kupiłem taki zegarek kraff.pl/16-zegarki-tag-heuer. Z dostawą nie było żadnego problemu. Takie Paczki są zawsze ubezpieczone, sklep nie ryzykowałby, że nie dojdzie, bo tak naprawdę to oni podejmują ryzyko nie ty. Jeśli paczka nie dojdzie muszą ci zwrócić pieniądze. Także każdy wybiera zaufanego kuriera, ale też ubezpiecza paczkę tak by w razie czego dostać zwrot kosztów. Podsumowując nic nie ryzykujesz.
#2016-07-21 09:28:23 

Pink

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Działdowo

Wiek: 20

Też kupowałam w tym sklepie zegarki i wszystko bardzo sprawnie doszło. Nawet się nie zastanawiałam nad tą kwestią, bo założyłam, ze jakby takie rzeczy się zdarzały to nikt by nie prowadził sprzedaży internetowej. W każdym razie obsługa była bardzo dobra. Na najwyższym poziomie. Paczka doszła dosłownie w ciągu paru dni.
#2016-07-21 10:47:06 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

Przede wszystkim musisz robić tego typu zakupy w renomowanym sklepie. Ja kupuję zegarki na kraff.pl. Nie muszę się martwić czy dojdzie i wjakim stanie, ponieważ o wszystko za mnie dba sklep. A wygoda jest nie porównana. Szczególnie jeśli ktoś nie ma czasu na chodzenie po sklepach, a ja w sumie nie mam. I dla mnie taka możliwość jest na wagę złota.
#2016-07-21 12:57:32 

BratowaSzwagra

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Chorzów

Wiek: 26

Trochę się dziwię, ze w dwudziestym pierwszym wieku. Ktoś jeszcze boi się zakupów online. Ludzie, przecież przez internet jako konsument ma się większe prawa niż w zwykłych sklepach.
#2016-07-21 13:22:32 

OnaNaForum

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Elbląg

Wiek: 25

Ok, trochę mnie uspokoiliście.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015