#2016-07-21 02:19:45 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Cześć.. może mam głupie pytanie, ale poznałam ekstra faeceta… prawdziwy atleta i mega uwielbia sport. Zaprosił mnie teraz na to, by pojeździć z nim trochę po Polsce i zrobić tourne po kilku państwach.. rowerem. No trochę mnie to zaskoczyło, bo jednak mało co jeździłam na takie dłuższe trasy. Ale to tym bardziej mi się podoba u niego, że mnie zaskakuje na każdym kroku. No ale okej, mam teraz dylemat.. jak się ubrać na takie dłuższe trasy rowerowe? Ktoś mi doradzi tu na forum? ;) Pozdrawiam!
#2016-07-21 03:56:24 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Na pewno musisz się ubrać bardzo wygodnie, komfortowo ale też zadbać o to, by Ci było w takim ubraniu ciepło itp. Najlepiej postaw na jakieś profesjonalne ubrania na rower, kup sobie zestaw, koszulki itp. i będziesz wtedy przynajmniej miała pewność, że jesteś dobrze przygotowana na długą trasę.
#2016-07-21 06:44:23 

VicktorX

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Warszawa

Wiek: 42

No ja też polecam kupić specjalny kombinezon, lub chociaż koszulkę itp. Zobaczysz sama, że Ci to sporo pomoże w jeździe. Ja polecam kupić koszulkę na rower CyclingPassion ;) Masz pewność, że to gwarancja najwyższej jakości i komfortu jazdy.
#2016-07-21 08:28:10 

Kolo

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Ustka

Wiek: 23

ooo tak! Cycling Passion to zdecydowanie mój ulubiony sklep z odziężą na rower ;) Tam znajdziesz całkowicie wszystko co Ci potrzeba do dłuższych tras ;) Przejrzyj sobie ten sklep i po prostu wybierz jakiś kombinezon albo koszulki dla siebie ;) Na pewno pozytywnie zaskoczysz swojego faceta i pokażesz, że poważnie podchodzisz do tego typu rzeczy.
#2016-07-21 11:12:57 

Rico

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 27

Fajny ten sklep z odzieżą rowerową cyclingpassion.pl ;) Widać, że te ubrania są najwyższej jakości. Szkoda, że nie wiedziałem o nim wcześniej, bo na pewno bym sobie kupił trochę ubrań, albo zainwestował z kombinezon na lato ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015