#2016-07-20 05:41:59 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Witam serdecznie wszystkich. Założyłam własną firmę. Mój mały biznes to sklep z artykułami dla dzieci. Nie wiem, w jaki sposób mogłabym się rozreklamować, aby być bardziej widoczną na klientów. Na razie ruch nie jest zbyt duży. Jesli moglibyście podpowiedzieć przedsiębiorcy jak wy poradziliście sobie z trudnym okresem reklamowania się, będę bardzo wam wdzięczna. Mnie się niestety pomysły skończyły.
#2016-07-20 07:13:12 

VicktorX

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Warszawa

Wiek: 42

Witam. Ja też nie miałem lekko. Otworzyłem sklep z narzędziami. Początkowo myślałem, że te duże markety mnie wyprą z obiegu, ale wtedy zacząłem rozdawać gratisy. Zainwestowałem w gadżety firmowe, kupiłem wówczas darmowe długopisy rozdawane klientom, kubki, koszulki i czapki i jakoś się rozsławiło. Fakt faktem trzeba się przestawić i pokazać klientom, że firma o nich dba, ale później to owocuje.
#2016-07-20 09:20:37 

Mila

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 23

Cześć. A nie wiecie czasem, jakie gadżety pasowałby do reklamy salonu fryzjerskiego? Powinnam rozdawać darmowe lakiery do włosów czy próbki masek odżywczych? Odzież chyba nie specjalnie pasuje do tego, aby promować salon fryzjerski ;( i tu jest mój problem. Sklep z artykułami dziecięcymi to jeszcze można promować rozdając gratisowe śliniaczki, buciki czy przytulanki, ale fryzjer?
#2016-07-20 11:58:41 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

Witam. Nie ma co się załamywać tylko walczyć o swoje. Sklep z artykułami dziecięcymi można wypromować posługując się na przykład darmowymi próbkami kosmetyków dla dzieci. Fryzjera można wypromować rozdając zaproszenia na promocyjne układanie włosów na przykład za pół ceny. Moim zdaniem świetnie wyglądają także rozdawane bluzki. Jeśli mają logo firmy to takie koszulki mogą być reklamowane przy ich noszeniu. Nie załamujcie się, tylko działajcie. Powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015