#2016-07-01 03:29:06 

Rico

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 27

Jaka była najlepsza impreza firmowa, na jakiej byliście w swoim życiu? Szukam właśnie jakiejś ciekawej inspiracji ;)
#2016-07-01 05:48:18 

Husar

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Sierpień 2013 – integracyjny wyjazd całym działem sprzedaży na żagle na Mazurach. Dla mnie pierwsza styczność z tym sportem, a teraz jeżdżę sam przynajmniej 2 razy do roku. No i właściwie to właśnie od tamtego lata nazywam kolegów z pracy przyjaciółmi. Zdecydowanie najlepiej spędzony czas z kategorii tego zawodowego.
#2016-07-01 06:57:31 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

To dla mnie niezapomniana była biesiada w stylu góralskim. No dobra, po północy już trochę zapomniana ;) W każdym razie wybawiłam się jak nigdy!
#2016-07-01 08:48:10 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

Wiem, że to ostatnio bardzo popularne i pewnie nie do końca odkrywcze, ale ja najlepiej się bawiłem na paintballu z kumplami z pracy. Zrobiliśmy drużyny dział księgowość vs. HR i uwierz mi, wszyscy podeszli do tego z pełnym zaangażowaniem no i przy okazji z humorem. Wszyscy się uśmiali najbardziej, jak był scenariusz typu ochrona vipa, czyli jeden team pilnował, żeby drugi nie zestrzelił danej osoby. No i vipem był oczywiście kierownik, ale uwaga, kazali mu na ten czas założyć strój różowego królika. Mistrzostwo
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015