#2016-06-30 07:58:57 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Cześć. Przynzm się na wstępie. Jestem kapryśna i nieznośna. Jestem po prostu perfekcjonistką, która lubi, jak coś jest zrobione dobrze, a nie na odczepnego. W ten sposób rozstałam się ze swoja dotychczaoswą makijażystką, która mam wrażenie „wyłożyła” na dobry makijaż i wpadła w rutynę malowania. Wobec tego szukam teraz jakiejś dobrej wizażystki, co będzie potrafiła się mną zająć, jak należy. Kogo s morzecie polecić?
#2016-06-30 10:03:34 

Blask

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 46

Perfekcjonistka, a błędy robi :P To Ci paradoks :P
#2016-06-30 10:43:28 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Oj czepiesz się kolego, bo to ona jedna robi błędy. Kochana, jak Ci jest potrzebna dobra wizażystka, to zajrzyj sobie na stronę makeupstudio.net.pl/makijazystka-wizazystka. Myślę, że sama treść strony, która mówi o tym, przy czym ta pani pracowała, jest wystarczajacym argumentem, by to z jej usług korzystać ;)
#2016-06-30 12:07:46 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

Poza tym organizuje ona też szkolenia z wizażu w Warszawie i nie tylko (słyszałam, że i były jakieś warsztaty z nią w Gdyni bodaj). Słowem, rozchwytywana kobieta o ogromnych zdolnościach :)
#2016-06-30 12:50:02 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

To, że utalentowana to bez dwóch zdań prawda. Koleznka była u niej zrobić sobie makijaż ślubny i wyglądala cudnie na swoim weselu. Dlatego też ją polecam, w innym wypadku bym się nie wypowoadaiła. :) Jeśli więc koleżanka lubi perfekcyjne makijaże, to jest to ta pani prowadzi studio, które należy odwiedzić :)
#2016-06-30 14:12:59 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Przyznaję… portfolio robi ogromne wrażenie. Cóż, skoro mówicie, że jest taka dobra, to sama ją sprawdzę ;) Dzięki wielkie za dyskusję. Temat do zamknięcia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015