#2016-06-16 04:46:42 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

witam serdecznie! Chciałabym mieć na ścianie w sypialni ułożone takie małe cegiełki jasnego koloru, ale o nierównej powierzchni. Mam nadzieje ze wiecie o co chodzi bo jasniej ni umiem tego wyjasnic. To takie jakby małe płyteczki dające fantastyczny efekt. Kto wie która firma w Warszawie zajmuje się takimi rzeczami?
#2016-06-16 06:04:30 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Troche tych firm jest ale dobrych i niedrogich bardzo mało. Na pewno polecałbym Ciszewskich bo są sumienni i dokładni, będą też wiedzieli o co Ci chodzi bo u mojego znajomego robili to w korytarzu. Wyszło pięknie. Tu link do ich strony - glazurnictwociszewscy.pl/, dobrze jest dzwonić jak najszybciej bo mają dużo roboty i czasem ciężko się gdzies wcisnąć.
#2016-06-16 08:48:57 

Blask

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 46

Własnie, jak wyglądają ceny usług glazurniczych w Warszawie? Przydałby mi się remont w mieszkaniu ale zawsze coś mi wypada, a to wydatek, a to brak czasu i tak odkładam to w czasie. Dużo sobie liczą czy raczej tak normalnie? Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.
#2016-06-16 09:09:11 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Zalezy co masz na myśli przez normalnie. Wydaje mi się ze ceny są ogólne ceny są takie jak wszędzie ale firma którą poleciłem bierze mniej a prezentuje lepszą jakość. Warto czasem poszukać i popytać :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015