#2016-06-07 06:12:40 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Witam serdecznie. Moi rodzice obchodzą niedługo okrągłą rocznicę slubu i razem z moim męzem postanowiliśmy zrobić im niespodziankę i zrobić remont. Mama często wspomina, że miała w domu rodzinnym podłogi drewniane i teraz właśnie na prezent chciałabym im takie podłogi zafundować, żeby im się lepiej mieszkało. Ale problem w tym, że nie wiem, na jakie się zdecydować. Pomożecie z wyborem? Może jesteście bardziej doświadczeni niż ja.
#2016-06-07 06:40:04 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

Podłoga drewniana we własnym domu liczy się jako doświadczenie? Ja bym Ci polecił zajrzenie na stronę podlogikatowice.pl/podlogi-drewniane/ bo tam znajdziesz firmę, która oferuje ogromny wybór różnego rodzaju podłóg. Dodatkowe oferują wiele profesjonalnych usług parkieciarskich w Katowicach, na przykład przy układaniu tarasów, zakładniu podłogi w domu, wszystkim się zajmują, więc warto się tym zainteresować.
#2016-06-07 07:32:56 

Mila

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 23

O, a nawet nie myślałam, że jeśli chodzi o podłogi wykonane z drewna Katowice jeszcze tak mile mnie zaskoczą. No w szoku jestem. Ale bardzo Ci dziękuję, bo to będzie świetna decyzja, rodzice będą zachwyceni.
#2016-06-07 09:41:44 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

W takim razie bardzo się cieszę, że mogłem Ci pomóc w tej sprawie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015