#2016-05-30 06:12:59 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Dzień dobry kochani. Zakładam temat bo poszukuję dobrych firm związanych z organizacją imprez. Będzie to konferencja a później nieduży koncert. Może zechcielibyście podzielić się doświadczeniami z jeszcze nie do końca doświadczoną organizatorką imprez ;) Pozdrowienia
#2016-05-30 06:31:57 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Witaj organizatorko. Czyli nie jesteś jeszcze doświadczona. To może od początku. Jeśli konferencja to na pewno przyda ci się dobra sala konferencyjna. Musiałabyś poszukać w Internecie, wiele hoteli oferuje także sale konferencyjne z których można skorzystać. Jeśli konferencja ma się na przykład odbyć na powietrzu czy na sali gimnastycznej czy gdzieś w podobnym do tych miejsc to poleciłbym aby wziąć pod uwagę odpowiedni sprzęt nagłośnieniowy do konferencyjnych sal (Great Sound), bo z reguły są one duże i nie łatwo jest bez tego się obejść. Myślę, że jak zainwestujecie w jakiś poczęstunek to też będzie dobrze wyglądało.

#2016-05-30 07:07:00 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Hej. Nie wiem za bardzo w jaki sposób do tego wszystkiego się odnieść, ale uważam, że dobra sala konferencyjna jest połową sukcesu. Wiele hoteli posiada dziś takie pomieszczenia konferencyjne, dlatego myślę, że nie powinno być problemów ze znalezieniem odpowiedniej sali. W każdym razie poleciłabym odrobinę poszperać w sieci.
#2016-05-30 09:15:09 

VicktorX

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Warszawa

Wiek: 42

Witaj. Nie ma niczego lepszego na konferencji od bezawaryjnego sprzętu. Sprzęt to jedno, ale liczy się też obsługa techniczna imprez Warszawa (Great Sound Warszawa) to miejsce, gdzie powinnaś się kierować w poszukiwaniach, w końcu obsługują tak wiele ogólnopolskich imprez, że i z konferencjami muszą sobie dać radę. Jakąś firmę na pewno znajdziesz. Powodzenia

#2016-05-30 11:14:25 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Witam. Nie szukaj tylko od razu wbijaj na stronę greatsound.pl. To profesjonaliści, mają ciekawe stawki i przede wszystkim oferują pełną obsługę. Pozdrowienia
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015