#2016-05-19 08:02:15 

BratowaSzwagra

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Chorzów

Wiek: 26

Witam wszystkich, co sądzicie o granitowych blatach? Są troche tańsze niz marmurowe a potrafią być równie piękne. Czy ta różnica ceny leży w trwałości i wytrzymałości? Jeśli macie takie blaty od kilku lat to napiszcie proszę czy są na nich jakieś zmiany. Pozdrawiam
#2016-05-19 10:01:26 

VicktorX

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Warszawa

Wiek: 42

siema, mam granitowe blaty w kuchni i kremowy marmurowy parapet wiec mogę sobie w pewien sposób je porównywać. Wiadomo ze blat jest bardziej narazony na uszkodzenia niz parapet a mimo to kiedy przegladam zdjecia to pomimo 4 lat wygladaja jak nowe. Nie widzę żadnej róznicy w wytrzymałości, jeden i drugi materiał spisują się świetnie.
#2016-05-19 10:57:46 

Husar

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Jak będziesz szukać granitu to koniecznie zajrzyj sobie do tego sklepu: uniquestone.pl/oferta/granit/. Zamawiałem u nich podłogę, parapety i blaty z róznych kamieni i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Ceny mają bardzo konkurencyjne a jakość i profesjonalizm montażu na najwyższym poziomie.
#2016-05-19 12:29:25 

Draka

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Kraków

Wiek: 32

Tez brałam od nich parapety i musze przyznać ze pod wzgledem jakosci prezentują się świetnie. Żadnych rys, obtarć nic z tych rzeczy. Kiedys spadła mi na rób szklana donica, która rozbiła się w drobny mak, a na kamieniu nie ma nawet śladu.
#2016-05-19 14:52:41 

Kolo

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Ustka

Wiek: 23

Zamawiałem u nich kiedyś płyty granitowe w hurcie i muszę powiedzieć że ceny mają świetne, ale wiadomo że jako importer mogą proponować lepsze warunki. Jakość również jest bez zarzutu, znam sie na kamieniach i mogę tylko polecić każdemu kto chce kupić coś dobrego w fajnej cenie pozdrowionka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015