#2016-05-10 03:41:08 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Czy waszym zdaniem opłaca się remontować stare meble kuchenne? Mąż uparł się, że wymieni blaty na nowe, pozmienia uszkodzone zawiasy, poprawi okleinę na krawędziach, i że dzięki temu kuchnia zupełnie zmieni swój wygląd. Remontowaliście kiedyś meble w kuchni? Czy to ma jakikolwiek sens?
#2016-05-10 04:29:17 

Blask

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 46

Jesli satysfakcjonuje cie wymiana samych blatów to na pewno warto, bo za blaty zapłacisz niewiele, a za całe meble już kilka-kilkanaście tysięcy złotych. Może namów meża, żeby prócz wymiany blatów na nowe pomyslał też o wymianie drzwiczek-frontów meblowych. To ogólnie w znaczny sposób podniesie koszt całego remontu, ale i efekt takiej zmiany będzie znacznie, ale to znacznie wiekszy. W ogóle przed remontem poogladaj sobie w sieci jak teraz wyglądają nowoczesne kuchnie aranżacje mogą być bardzo rózne, ale warto wybrac jakiś jeden konkretny projekt i się tego trzymać.
#2016-05-10 06:58:51 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Jak już mąż robi remont i wymienia blaty to może niech pomyśli od razu o dokupieniu nowych akcesoriów meblowych typu klamki, uchwyty, ewentualnie systemy do otwierania szuflad itp. bajery. Dzięki temu kuchnia zyska nowy wygląd i przy okazji stanie się bardziej funkcjonalna. Dobrym pomysłem byłaby również wymiana frontów, o której wspominał kolega przede mną, ale to duży koszt dodatkowy.
#2016-05-10 09:31:44 

Mila

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 23

Przy okazji renowacji mebli możesz poprosić męża żeby dorobił kilka dodatkowych półek. Na tej stronie sassc.com.pl/site/productDetails?productId=80 masz różne rodzaje płyt, z których takie półki można wykonać. Ja nie mogę doprosić się męża o dorobienie nawet jednej półeczki, widać tobie trafił się bardziej techniczny mężczyzna ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015