#2016-04-21 04:33:20 

Rico

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 27

Cześć wszystkim. Jak dotąd nie miałem problemów z zębami, rzadko cokolwiek mnie bolało, na wizytwach kontrolnych u dentystów również słyszałem że wszystko jest wporządku ale od tygodnia zauważam że jeden z zębów jakby trochę pociemniał i zaczął bardzo boleć podczas przygryzwania. Dziś rano podczas szczotkowania wydawało mi się że trochę krwawi, ale to jeszcze nic pewnego bo mam alergię i mogłem to po prostu odchrząknąć. Co to może być?
#2016-04-21 07:30:46 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Najlepiej będzie jeśli przejdziesz się do jakiegoś dobrego stomatologa po poradę bo wydaje mi się że bez leczenia kanałowego się nie obędzie. To tylko moje gdybanie bo kiedyś też ząb mi zciemniał i okazało się że jest tak od środka zeżarty próchnicą że w ogóle rozpadł się podczas wkładania zatrucia.
#2016-04-21 08:31:45 

Rico

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 27

teraz to mnie nastraszyłaś, może Ty albo ktoś inny wie gdzie w Poznaniu znajdę rzetelnego i uczciwego dentyste który mi pomoże?
#2016-04-21 08:48:15 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Przejdź się do New Dent Clinic. Przyjmuje tam bardzo dobra dentystka do której trafiłem szukając sprawdzonego chirurga stomatologa w Poznaniu. Jej gabinet miał najlepsze opinie w sieci, kilku moich znajomych równiez polecało więc zdecydowałem się i nie żałuję. Jesli mialbym wybierac raz jeszcze to nic bym nie zmienil.
#2016-04-21 09:09:09 

Rico

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 27

Okej, dzięki za szybką odpowiedź.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015