#2016-04-10 16:46:07 

Draka

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Kraków

Wiek: 32

Opiekuję się mamą która na wiosnę kończyła 71 lat. Ostatnio jej stan zdrowia się pogorszył, zauważyłam że nie sa problemy z utrzymaniem moczu i stolca. radziłam się już lekarzy ale powiedzieli mi że mama ma już swoje lata i tak niestety będzie. Jednak takie podejście mnie w zupelnosci nie zadowala i chcialabym sie przjsc do powaznego lekarza ktory zajmie sie sprawą jak należy. Jestem z Poznania.
#2016-04-10 17:28:59 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Na początek polecam lekturę tego: proctogin.pl/pl/porady/nietrzymanie-moczu-i-stolca-leczenie/. Musze ci powiedziec ze lekarz powinien pomóc niezależnie od wieku i ogólnego stanu zdrowia, to jego obowiazek. Dlatego dalem tu link do Proctoginu bo masz tam zapewniona opieke na najwyzszym poziomie. Moja mama przechodziła tam leczenie zespołu jelita wrażliwego i chociaz nie da sie tego nigdy wyleczyc do konca to roznica jest ogromna. Polecam kazdemu kto ceni sobie jakosc.
#2016-04-10 17:53:30 

Blask

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 46

Hej. Orientujesz się może czy wykonam tam usunięcie zrostu metodą laparoskopową? Po operacji jamy brzusznej niestety nabawiłem się takich oto powikłań i chciałbym udać się do odpowiedniego lekarza który jest sprawdzony i można mu zaufać. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015