#2016-04-08 00:58:37 

OnaNaForum

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Elbląg

Wiek: 25

Zmieniam psychoterapeutę. Jestem po dwóch próbach odnalezienia wspólnego jezyka z tymi ludźmi, ale albo mam wybitnego pecha, albo nie ma w okolicy godnych zaufania psychologów. Wcześniej po prostu poszłam do dwóch najbliżej mojego mieszkania, ale to najwyraźniej zła metoda, więc pomyślałam, że nie zaszkodzi spytać. Chodzi mi o gabinet we Wrocławiu na regularne spotkania. Cena do 100 zł za sesję. Ktoś ma jakieś pozytywne doświadczenia?
#2016-04-08 01:45:49 

Rico

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 27

Nie chcę cię za bardzo krytykować, ale nie słyszałem jeszcze, żeby ludziom od tak się nie podobali psychologowie dwaj pod rząd. Polecam się zastanowić, czego oczekujesz od nich dokładnie, bo może część winy leży po twojej stronie.
#2016-04-08 02:25:51 

OnaNaForum

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Elbląg

Wiek: 25

Proszę mi wierzyć, przygotowywałam się do sesji jak trzeba, starałam się być jak najbardziej szczera, ale po prostu nie wytrzymywałam. Pierwszy bagatelizował moje problemy i był wręcz ironiczny, a drugi przez 3 tygodnie pod rząd wałkował temat wyszukiwania nieszczęść w moim dzieciństwie. Dla mnie to było po prostu przeciąganie mojej terapii, bo nie był w stanie konkretnie podejść do mojego przypadku, a nie chciał tracić klientki…
#2016-04-08 04:57:33 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

Jeśli to nie był jeden z dwóch poprzednich gabinetów :) to mogę polecić panią psycholog, do której chodzi mój mąż. Podaję jej stronę internetową psycholog-wroclaw.info.pl/ . Uważam ją za bardzo kompetentną osobę i tak, jest we Wrocławiu.
#2016-04-08 06:19:26 

OnaNaForum

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Elbląg

Wiek: 25

Hmmm…. A coś więcej o jej metodach psychoterapii?
#2016-04-08 08:56:25 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

Wystarczy przejrzeć stronę. W tej psycholog-wroclaw.info.pl/metody-pracy zakładce jest z grubsza opisana jej specjalizacja. Jeszcze polecam tą psycholog-wroclaw.info.pl/psycholog , żeby panie mogła sobie zobaczyć jej doświadczenie zawodowe, wykształcenie i w ogóle. Najlepiej zadzwonić i pogadać z nią osobiście.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015