#2016-04-07 05:11:36 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Cześć wam. Szukam czegoś do dekorowania moich okien. Są to niestety duże okna w starszej kamiennicy, nie typowe plastiki dlatego szukam jakiejś alternatywy na ładną dekorację okienną. Doradźcie coś proszę bo mnie się powoli kończą pomysły na aranż tego miejsca. Pozdrowiona
#2016-04-07 07:23:27 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Witaj. Dekorowałam swoje okna ładnymi firankami. Ładnie wyglądają nawet żaluzje plisowane czyli takie zasłony okienne, takie mam u siebie w kuchni i w salonie, zastanawiam się, czy takie plisy pasowałyby też do łazienki bo niestety nie mam matowych szyb w oknach i wszystko widać. Ja bym polecała coś własnie w tym stylu.
#2016-04-07 07:59:40 

OnaNaForum

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Elbląg

Wiek: 25

Dobry temat. Też się zastanawiam nad dekoracjami do tej kwoty. Kiedyś koleżanka polecała mi roletki na dzień na noc warszawska firma cennik całkiem niezły oferowała, bo kosztowało to chyba nie więcej jak 150zł. Pytanie tylko czy to pozwoli mi na przykład pożegnać się z firanami, bo mam jedno okno balkonowe i nie mamy tam jeszcze karnisza, co o tym sądzicie?
#2016-04-07 09:44:57 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

Hej dziewczyny. Rolety dzień noc jak najbardziej zastępują firany, można je stosować w ten sposób z powodzeniem. No i tak jak koleżanko napisałaś do drogich nie należą. My mamy w domu takie w salonie, ale w sypialni, pokojach dzieci zainwestowaliśmy w zewnętrzne rolety. Trochę droższe ,ale warto moim zdaniem. To duża wygoda. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015