#2016-04-01 03:08:10 

Husar

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Chciałbym sprzedać auto w Bydgoszczy, myślałem żeby przejechać się na giełdę, wystawić ogłoszenia itd, ale obawiam się ze jest to trochę małe miasto i z chętnymi moze byc roznie. Moze lepiej byloby pojechac do Poznania, albo Warszawy? Jak myslicie?
#2016-04-01 05:58:26 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Jeżdżenie z autem nie ma sensu, bo sytuacja wszędzie wygląda podobnie. W moim przypadku było tak, ze zalezalo mi na szybkiej gotówce wiec skontaktowałam się z autokomisem w Łodzi zajmujacym sie skupami online i dobiłam targu. Znalazłam ich ofertę na jakiejś stronie, a fajne jest to że dojeżdżaja do klienta i dają wcześniej informacje ile są w stanie zapłacić.
#2016-04-01 06:36:11 

Bastion

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Radom

Wiek: 22

Hej! Jeśli chodzi o skup samochodów Katowice również oferują możliwość sprzedaży online? Jeśli tak to byłoby świetnie bo z osobami prywatnymi nie chce mi sie gadac. Mam auto w swietnym stanie, nie maja do czego sie doczepic i proboja zanizac cene czepiajac sie bzdur.
#2016-04-01 07:42:33 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Proszę: superautomarket.pl. Wycene dostaniesz po wypełnieniu formularza online ;). Potem kontaktuje sie z Toba agent ktory przeprowadza ogledziny i jeszcze tego samego dnia, jak sie zgodzisz mozesz za gotowke sprzedac auto.
#2016-04-01 09:35:29 

Bastion

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Radom

Wiek: 22

O coś takiego chodziło, bardzo dziękuję i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015