#2016-03-29 07:43:43 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Witam. Chciałabym dostać od was jakieś nazwy firm które zajmują się doradztwem finansowym i inwestycjami. Przede wszystkim chodzi mi o zaufane i sprawdzone przez was firmy. Będę wdzięczna za pomoc.
#2016-03-29 09:09:12 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

Dla mnie zawsze w kwestiach takich doradztwa finansowego największym zaufaniem cieszyły się banki i tak jest ciągle
#2016-03-29 11:05:28 

Husar

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

A ja bym ci polecił firmę z tej stronki architekcizysku.pl/doradztwo-finansowe/. To prawdziwi profesjonaliści- robię z nimi interesy, a raczej przy ich pomocy już od lat. Naprawdę można im zaufać bo nie kryją przed tobą ani ryzyka ani możlwiych zysków. No i mają szeroki wachlarz usług np. zainwestowanie 50 000 czy złożenie kasy na lokatę bankową, kupno nieruchomości e celach inwestycyjnych itp.
#2016-03-29 13:41:13 

Teser

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Olkusz

Wiek: 21

Obracam się trochę w rynku finansowym, kredytów itp. i słyszałem o paru firmach które są najlepsze w doradzaniu jak inwestować pieniądze. Po pierwsze ta poznańska firma, którą wyżej pan wspomniał jest bardzo polecana bo mają takie świeże podejście do inwestycji, jeszcze ewentualnie strategor albo sokołowski mi się obili o uszy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015