#2016-03-16 02:59:57 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Moi drodzy mam wielką prośbę. Niestety zostałam sama na gospodarce a najwyższy czas wymienić opony w traktorze i aucie córki. Słyszałam ze kupujac opony w sklepie internetowym można sporo zaoszczędzić. Jak przebiega taki zakup? Szczególnie interesuje mnie dostawa.
#2016-03-16 04:47:46 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Zakup przebiega tak jak zakupy innych rzeczy przez internet. Ostatnio zamawiałem w tym sklepie: sklep.opony-kunicki.pl. Wybierasz sobie czego Ci trzeba, na przykład ja kupiłem zimowe Pirelli, które i Tobie polecam ze względu na bardzo dobre właściwości podczas hamowania na śniegu, po czym czekasz juz tylko na kuriera. Część osób podaje adres warsztatu w którym dokonuje wymiany zeby juz sie nie krecic, ale to juz Twoja wola.
#2016-03-16 06:44:40 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Bardzo dziękuję za pomoc. Do osobówki wezmę Pirelli, tak jak radzisz, ale do ciągnika z tego co wiem zwykle brano opony rolnicze Vredestein, ktoś mógłby potwierdzić czy to rzeczywiście dobry wybór i warto je kupować?
#2016-03-16 09:32:07 

CzarnyCiągnik

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Zabrze

Wiek: 43

Z pewnością to dobry wybór. Fajne, solidne opony, które można kupić w rozsądnej cenie a posłużą lata. Miałem je kiedyś w traktorze i byłem bardzo zadowolony. Właściwie dobrze ze mi ta rozmowa mi o nich przypomniała bo tez bede musial w najblizszym czasie sie na cos decydowac i pewnie wroce do nich.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015