#2016-02-25 07:56:49 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Szukam sposobu na skuteczne zareklamowanie swojego sklepu na fejsie. W jaki sposób wy tworzycie reklamy, co w nich zawieracie. Podzielcie się proszę swoim doświadczeniem bo nie mam pojecia co zrobic. Z góry dziękuję za pomoc.
#2016-02-25 08:07:41 

BratowaSzwagra

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Chorzów

Wiek: 26

Tak szczerze to muszę ci powiedziec ze teraz wiekszosc firm nie prowadzi samodzielnie swoich fanpagy i nie zajmuje sie tez reklamami. Odkąd Facebook dla firmy stał się czymś więcej niż tylko tablicą ze statycznym ogłoszeniem to prawie kazde przedsiebiorstwo wspolpracuje z profesjonalistami w dziedzinie marketingu, którzy opiekuja sie strona publikujac reklamy, wpisy, zdjecia itd.
#2016-02-25 09:31:47 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Czyli rozumiem ze zostalam troche w tyle :P.
#2016-02-25 12:28:11 

Bastion

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Radom

Wiek: 22

Niekoniecznie, sprawdz sobie jak to wszystko działa, potestuj, ale bądź świadoma że natkniesz sie na sufit i w pewnym momencie bez wsparcia ludzi perfekcyjnie znajacych sie na takich rzeczach jak Facebook reklama marketing wzbudzanie emocji klienta zostaniesz w miejscu. Nieustanny rozwój wymaga z współpracy z najlepszymi i powierzania im częsci obowiazkow w ktorych nie czujesz sie na tyle dobrze zeby dzialac samodzielnie. Taka metode stosowali najwieksi ze znakomitymi efektami. Pozdrawiam.
#2016-02-25 13:00:00 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

A ja naiwnie myslalam ze kazde przedsiebiorstwo prowadzi sobie mozolnie i konsekwentnie te strony na FB a tu się okazuje że pracuje nad tym sztab ludzi. Dziękuję za wskazanie kierunku w którym mam iść. Pozdrawiam gorąco iw szystkiego dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015