#2016-02-19 05:47:46 

Mila

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 23

Śledzę sobie listę dostępnych na rynku miodów i szczerze przyznam, że trudno mi ocenić, który miód jest najlepszy i który ma najlepsze właściwości. Każdy zachwala swój produkt, a jak jest naprawdę to można się przekonać tylko próbując. Nie chcę kupować w ciemno, więc bardzo proszę o pomoc.
#2016-02-19 08:23:51 

OnaNaForum

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Elbląg

Wiek: 25

Miodów na rynku jest faktycznie bez liku. Najważniejsze jest jednak to, że praktycznie każdy z nich smakuje inaczej. Jeśli weźmiesz te same miody, od dwóch różnych producentów to będą to zupełnie inne produkty. Wszystko przez to, że na różnych terrenach inaczej pylą kwiaty. Musisz więc pokusić się o spróbowanie i wybór najlepszego dla ciebie.
#2016-02-19 08:40:17 

Teser

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Olkusz

Wiek: 21

Ja polecam od zawsze najlepsze miody spadziowe. Jak do tej pory nie spotkało mnie jeszcze nic lepszego. Pasuje praktycznie do wszystkiego i mogę go jeść bezpośrednio ze słoika. Oczywiście każdy może mieć swój gust w tej materii.
#2016-02-19 09:42:14 

Draka

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Kraków

Wiek: 32

U mnie najbardziej oblegany jest zawsze miód wielokwiatowy, stworzony przez pszczoły z pyłków wielu kwiatów. Zwłaszcza dzieci go bardzo lubią. Ich ulubiona potrawa to naleśniki z miodem.
#2016-02-19 10:24:00 

Syn_Thorgala

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Braniewo

Wiek: 39

Miód jako dobry naturalny produkt w Polsce powinien być chroniony jakimś prawem. Myślę, że mało jest miejsc na świecie, gdzie tak dobre i co najważniejsze zdrowe produkty są jeszcze dostępne.
#2016-02-19 12:55:05 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Nie można też zapominać o pyłkach z kwiatów, które także są dość powszechne i mają wiele właściwości leczniczych. Można go podawać zarówno dzieciom, jak i dorosłym. To też jest kandydat do opatentowania podobnie jak to miało miejsce z oscypkiem, czy innymi regionalnymi serami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015