#2016-02-09 01:56:19 

Husar

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Witam wszystkich forumowiczów. Żona zarzuca mi, że mało czasu poświęcam zarówno jej, jak i dzieciom. Dlatego stwierdziłem, że muszę jakoś naprawić nasze relacje, żeby tak nie myślała. Zwłaszcza, że to nieprawda. Poświęcam im każdą wolną chwilę, to nie moja wina, że dużo pracuję. Zdecydowałem się jednak wziąć trochę pracy do domu, jestem teraz bardziej elastyczny, więcej czasu spędzam z dziećmi i z żoną. Okazało się jednak, że to nie wystarczy. Żona wymyśliła, że chce balkon i taras, żebyśmy mogli więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. W sumie niegłupi pomysł, ale teraz trzeba się zastanowić jak to zrealizować w praktyce. No właśnie, jak?
#2016-02-09 03:20:51 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Wiele małżeństw się rozpada przez to, że jedna osoba za dużo pracuje. Dobrze, że zdecydowałeś się to naprawić zanim będzie za późno.
#2016-02-09 05:37:14 

Blask

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 46

Jeśli pierwszy raz bierzesz się za budowanie balkonu czy tarasu, to nic dziwnego że masz wątpliwości. Jednak nie taki diabeł straszny. Po pierwsze trzeba wybrać dobrą firmę, która w zasadzie załatwi większą część problemu za Ciebie. Dla mnie barierki i balustrady, a także schody, wykonywała łódzka firma metalstyl. Zastanów się, czy chcesz balustradę szklaną, czy stalową, czy też jakąś jeszcze inną. Zapytaj o zdanie żony, w końcu to był jej pomysł.
#2016-02-09 07:18:48 

Bastion

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Radom

Wiek: 22

Dobrą alternatywą jest też walcowanie blach. Dzięki temu możesz wykorzystać w konkretnej konstrukcji rozmaite kształty, efekt finalny nie będzie więc pospolity, nudny.
#2016-02-09 08:14:02 

NadajeWeter

Użytkownik

Posty: 13

Skąd: Hel

Wiek: 32

Ja mam balustrady nierdzewne Łódź a raczej współpraca z łódzką firmą – metalstyl, o której już wspomnieliście – zapewniła mi takie cudeńka. Wyglądają świetnie, są trwałe, solidne, czego chcieć więcej. Są bezpieczne, można spokojnie się o nią oprzeć, podziwiać widoki bez obaw, że balustrada ulegnie uszkodzeniu, zarwaniu.
#2016-02-09 09:31:43 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Ja najwięcej czasu poświęciłam na zastanawianie się nad barierkami na taras. Oferta była tak bogata, że naprawdę trudno było mi się zdecydować. W końcu pozwoliłam mężowi dokonać wyboru.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015