#2016-02-05 04:54:31 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Witam wszystkie panie na tym forum. Zdecydowałam się na położenie fototapety w dużym pokoju. Niestety nie wybrałam żadnego ze wzorów dostępnych na stronie internetowej. Zastanawiam się nad znalezieniem jakiegoś dobrego zdjęcia w internecie i wydrukowanie go na tapecie. Czy ktoś może być dla mnie inspiracją?
#2016-02-05 05:39:27 

Blask

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Działdowo

Wiek: 46

Bardzo chętnie. Jeżeli już interesuje cię fototapeta skały będą dobrym motywem. Jest niesamowita ilość pięknych zdjęć w internecie. Wtedy w tonie takiej tapety dobierasz wszystko rzeczy do wnętrza. W ten sposób otrzymujesz śliczny i nieprzesadzony pokój. Posiadam taką fototapetę u siebie. Wydrukowałem na niej moje zdjęcie krajobrazu w stanach. Naprawdę mega wrażenie.
#2016-02-05 08:10:43 

BratowaSzwagra

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Chorzów

Wiek: 26

Wszystko zależy. Jeżeli nie chcesz mieć butki z telefonami tak jak jest to dostępne na niektórych podstawowych wzorach, możesz wybrać jakieś zdjęcie z sieci. Widziałam kiedyś w internecie piękne zdjęcia gór właśnie na fototapecie. Nawet nie mając zdolności graficznych jesteś w stanie sama spróbować zrobić aranżację. Jeżeli będziesz potrzebowała pomocy to zapraszam do kontaktu. Postaram się pomóc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015